Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Parfém pro ženy BEWIT® WOMAN VIRGO - Panna (15 ml roll-on)

777 Kč

Ten, kdo se narodil ve znamení zemité Panny, budete pravděpodobně prožívat životní situace, které ho budou vyzývat k integrování hodnot protilehlého znamení vodních Ryb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PANNA (23. SRPNA - 22. ZÁŘÍ)

Panna je znamením přinášejícím do děje života řád, systém, pořádek, píli, službu druhým, schopnost zaměřit se na detail i schopnost analýzy. K výzvám zrozenců v tomto znamení často patří neschopnost dosáhnout syntézy, přílišné poukazování na chyby druhých, puntičkářství, posluhování z důvodů toho, že lépe než Panna to nikdo jiný nevykoná. Panny bývají v srdci perfekcionisty a nebojí se zlepšovat své dovednosti pilným a důsledným cvičením. Panně vládne Merkur, planeta poslů komunikace. Panna pracuje s informacemi jako počítač a přeměňuje i ty nejneuspořádanější informace do organizovaných jasných pojmů. Panny chtějí především pomáhat. Jsou to laskaví, jemní a podporující přátelé a milenci, kteří využívají svůj neuvěřitelný intelekt a vynalézavost k řešení problémů. Snaží se nacházet funkční řešení a zlepšovat nefunkční systémy.

Znamení Ryb uzavírá zvěrokruh, je pomyslným sjednocením všech dosažených kvalit. Kapka vody, která se oddělila od vodní masy se po změnách skupenství, v podobě dešťové kapky, opět navrací Domů.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Ryby učí Pannu, že bez hlubokého soucitu a pochopení pro chyby bližních se její tolik potřebná pomoc stává pouhým chladným mentorováním, které ve výsledku vyvolá odpor a odmítání.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® WOMAN VIRGO (PANNA) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Geraniol*
 
Citrus Paradisi Peel Oil
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Linalool*
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Cymbopogon Nardus Oil
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Benzyl Alcohol*
 
Benzyl Benzoate*
 
Calendula Officinalis Flower Oil
 
Opoponax Oil
 
Citronellol*
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Tagetes Patula Flower Oil
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Cymbopogon Martini Oil
 
Farnesol*
 
Citral*
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Coumarin*
 
Eugenol*
 
Isoeugenol*
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Citrus Aurantium Amara Flower Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: