Parfém pro ženy BEWIT® WOMAN PISCES - Ryby (15 ml roll-on)

797 Kč

Pokud jste se narodili ve znamení vodních Ryb, budete pravděpodobně prožívat životní situace, které Vás budou vyzývat k integrování hodnot protilehlého znamení zemité Pany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RYBY (21. ÚNORA AŽ 20. BŘEZNA)

Pokud jste se narodili ve znamení vodních Ryb, budete pravděpodobně prožívat životní situace, které Vás budou vyzývat k integrování hodnot protilehlého znamení zemité Pany.

Ryby jsou soucitem zvěrokruhu, napojeny na oceán veškerenstva. Disponují vynikající intuicí, schopností imaginace a tvoření. Ryby bývají jemné a klidné povahy, citlivé, vnímavé, duchovně založené. Často jsou přátelské a skromné, půvabné, sympatické se smyslem pro humor a s velkou fantazií.

Ke stínům tohoto znamení někdy patří chaos, neschopnost udržet si řád v každodennosti, lenost, neschopnost udržet směr, tah na branku. Nechají se unést jiným proudem, aniž bylo dosaženo cíle a výsledku. Znamení Ryb uzavírá zvěrokruh, je pomyslným sjednocením všech dosažených kvalit. Kapka vody, která se oddělila od vodní masy se po změnách skupenství opět navrací Domů.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Panna učí Ryby, že fantazie a snění jsou krásné, ale že je potřeba mít nohy na pevné zemi a žít tady a teď. Pokud je zmatku přespříliš, je potřeba vnést do života řád. Výzvou pro mnohé ryby je naučit se lépe zacházet s penězi a majetkem.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® WOMAN PISCES (RYBY) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Linalool*
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Citrus Paradisi Peel Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Zanthoxylum Armatum Oil
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Citronellol*
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Eugenol*
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Citrus Reticulata Peel Oil
 
Cymbopogon Martini Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Benzyl Alcohol*
 
Cinnamyl Alcohol*
 
Coumarin*
 
Geraniol*
 
Isoeugenol*
 
Pinus Sylvestris Leaf Oil
 
Cupressus Sempervirens Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Juniperus Communis Fruit Oil
 
Salvia Sclarea Oil
 
Zingiber Officinale Root Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Citrus Aurantium Amara Flower Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Helichrysum Italicum Flower Oil
 
Hyssopus Officinalis Leaf Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
Santalum Album Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: