Parfém pro ženy BEWIT® WOMAN GEMINI - Blíženci (15 ml roll-on)

717 Kč

Pokud jste se narodili ve vzdušných Blížencích, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého ohnivého Střelce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BLÍŽENCI (22. KVĚTNA - 21. ČERVNA)

Blíženci jsou intelektuálním vzdušným znamením, kterému dáva jeho vládce Merkur schopnost rychlého myšlení a jednání. Mottem Blíženců je: “Já myslím”. Vynikají v komunikačních schopnostech a bývají v nich ukryty dvě různé osobnosti. Bývají činorodí a společenští a někdy se věnují spoustě různorodých věcí najednou. Vynikají inteligencí a mají velký rozhled, vidí souvislosti a mají schopnost porozumět složitým problémům. Velmi rychle se orientují v každé situaci. Jejich bleskové soustředění jim často zaručuje kvalitní výsledky. Nelpí na dogmatech. Důležité je pro ně vzdělání.

Blíženec je komunikátorem zvěrokruhu, spojnicí, která má za úkol propojit dvě zcela odlišné podstaty. Jsou důkazem koexistence naprostých protikladů.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Stinnou stránkou tohoto okouzlujícího znamení může někdy být hra se slovy, eskamotérství, fabulace, neschopnost udržet na zřeteli cíle a dosáhnout tak výsledků. Blíženec je někdy jako věčný student, který se chce bavit a nebýt zatížen starostmi „dospělého světa“. Střelec napomáhá Blíženci pochopit, že je sice obratným mistrem slova, ale někdy jen slova plytkého, které nese pouze povrchní informace. Díky Střelci je schopen dostat se pod povrch informace, myšlenky a nalézt jádro - vyjádřit moudrost, najít kořeny moudrosti, nejen obdivovat květy na povrchu.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® WOMAN GEMINI (BLÍŽENCI) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Geraniol*
 
Linalool*
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Cymbopogon Nardus Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Citrus Paradisi Peel Oil
 
Eugenol*
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Benzyl Alcohol*
 
Calendula Officinalis Flower Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Isoeugenol*
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Citral*
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Mentha Piperita Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Citronellol*
 
Farnesol*
 
Salvia Sclarea Oil
 
Ferula Galbaniflua Resin Oil
 
Achillea Millefolium Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Santalum Album Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Citrus Aurantium Amara Flower Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
Melissa Officinalis Leaf Oil
 
Rosa Alba Flower Extract
 
Vanilla Planifolia Fruit Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: