Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Parfém pro ženy BEWIT® WOMAN ARIES - Beran (15 ml roll-on)

897 Kč

Pokud jste se narodili se sluncem v ohnivém Beranu, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého znamení vzdušných Vah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BERAN (21. BŘEZNA - 20. DUBNA)

Beran je prvním znamením zvěrokruhu, znamením nových počátků. Je to znamení ohnivé (vládnou mu mars a pluto) a proto Berani často překypují nadšením a tvůrčí energií. Berani bývají soutěživí, průbojní a ambiciózní, pokud se pro něco nadchnou. Snaží se být první a nejlepší, bývají svou povahou vůdci. Berani bývají obdarováni silnou vůlí, vysokou sebedůvěru a mívají velkou schopnost seberegenerace. V životě se prosazují akcí. Bývají spontánní a bezstarostní.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Ke stinným stránkám patří nerozvážnost, zbytečné riskování, přeceňování sil, provokace, neochota zastavovat se na své cestě, rozvážit, uvážit, zamyslet se, vybíjení energie nesmyslným, destruktivním způsobem. Berani často odmítají uznat porážku. Neradi dělají kompromisy a to někdy vede ke zbytečným konfliktům. Někdy bývají netrpěliví. Jejich impulsivnost a neochota poslouchat rady ostatních je mohou snadno přivést do problémů. Pokud se Beran odhodlá, nebo je životními událostmi nucen změnit postoje, rozhodně mu napomůže postupně přijmout hodnoty protilehlých Vah. K těm náleží rozvaha, schopnost udržovat rovnováhu bytí, harmonii, diplomacii, takt. Váhy inspirují Berany dovedností promýšlet své plány, jednat s rozvahou a v součinnosti s možnostmi druhých, vnímat, jak se mohou jeho silné myšlenky a emoce dotýkat druhých.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® WOMAN ARIES (BERAN) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Linalool*
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Geraniol*
 
Boswellia Serrata Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Calendula Officinalis Flower Oil
 
Citral*
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Eugenol*
 
Farnesol*
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Benzyl Alcohol*
 
Citronellol*
 
Isoeugenol*
 
Salvia Sclarea Oil
 
Pinus Sylvestris Leaf Oil
 
Ferula Galbaniflua Resin Oil
 
Thymus Vulgaris Leaf Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil
 
Achillea Millefolium Oil
 
Cupressus Sempervirens Leaf Oil
 
Origanum Majorana Leaf Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Citrus Aurantium Amara Flower Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Hyssopus Officinalis Leaf Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
Santalum Album Oil
 
Melissa Officinalis Leaf Oil
 
Rosa Alba Flower Extract
 
Vanilla Planifolia Fruit Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: