Parfém pro muže BEWIT® MAN TAURUS - Býk (15 ml roll-on)

677 Kč

Pokud jsme se narodili se sluncem v zemitém Býku, bude potřebné v našem životě integrovat hodnoty protilehlého vodního Štíra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BÝK (21. DUBNA - 21. KVĚTNA)

Býk je zemské znamením stabilizace, rozhodnosti a síly. Zaměřuje myšlenky na výsledky. Je zdatný v praktických záležitostech. Býk je pastevec, který se usadí a vytěžuje maximum skrze klidnou, trpělivou, mravenčí, každodenní práci. Býci milují potěšení a příjemné stránky života a často svou pozornost zaměřují na získávání hmotných statků. Mají rádi pohodlí, pěkné kvalitní věci, někdy i luxus. Mottem Býka je “Já mám”. Jestliže se Býk do něčeho pustí je velmi těžké odvést jeho pozornost jinam. Býk usiluje o peníze, aby se mohl těšit z věcí, které si za ně může koupit. Býci mívají ohromnou sílu vůle, svou činnost plánují, často i na roky dopředu. Ke kvalitám Býka náleží laskavost, bodrost, pracovitost, spolehlivost, sledování povrchu, jedno - duchost, pravdivost. Stojí nohama pevně na zemi a k životu přistupuje realisticky. Protilehlý Štír je jeho opakem.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Stínem Býka je neschopnost vzdát se čehokoliv co vlastní, či o čem se domnívá, že mu náleží a je jedno, zda jsou to finance, nemovitosti, či lidé.

Štír pomáhá Býkovi podívat se hlouběji pod povrch, na kterém tak tvrdošíjně ulpívá, zjistit, že zabejčená pravda rozhodně není ta jediná na celém světě. Díky Štírovi může Býk zjistit, že muset vlastnit může být často velmi náročné a svým způsobem svazující.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN TAURUS (BÝK) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Linalool*
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Citral*
 
Isoeugenol*
 
Mentha Piperita Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Coumarin*
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Ferula Galbaniflua Resin Oil
 
Cinnamyl Alcohol*
 
Citronellol*
 
Farnesol*
 
Geraniol*
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Elettaria Cardamomum Seed Oil
 
Origanum Majorana Leaf Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Helichrysum Italicum Flower Oil
 
Melissa Officinalis Leaf Oil
 
Nardostachys Jatamansi Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: