Parfém pro muže BEWIT® MAN SCORPIO - Štír (15 ml roll-on)

767 Kč

Pokud jste se narodili ve znamení Štíra, bude pro vás prospěšné do svého charakteru integrovat hodnoty protilehlého znamení Býka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠTÍR (24. ŘÍJNA - 22. LISTOPADU)

Štíru vládne planeta Mars a Pluto a planeta Uran (planeta náhlého uvolňování energie) je v tomto znamení povýšena, proto bývá toto znamení v některých směrech považováno za nejsilnější znamení zvěrokruhu.

Pro Štíra bývají charakteristické procesy hluboké transformace na všech úrovních. Štíři mívají výrazné emocionální touhy a obrovskou sílu vůle. Život neberou povrchně a když se do něčeho dají, myslí to vážně. Mezi Štíry lze najít nejohnivější bojovníky za spravedlnost. Bývají velkorysí, soucitní a dělají vše pro to, aby pomohli ostatním. Štíři mívají silnou intuici, přísný úsudek, psychologický talent, schopnost dostávat se pod povrch dějů.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Ke stínovým stránkám Štíra někdy patří pověstná “jedovatost”, schopnost likvidovat sám sebe, nepředvídatelnost, neuchopitelnost, stínové hry, manipulace, nepravdy.

Býk přináší Štírovi schopnost stabilizovat se ve hmotném světě, přestat roztáčet ničivé eskapády. Pomáhá mu vyplout z temných hlubin na povrch, uzemnit se a osvojit si krásu jednoduchosti, přímočarosti a krásy života.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN SCORPIO (ŠTÍR) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Eugenol*
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Cinnamomum Camphora Bark Oil
 
Linalool*
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Curcuma Zedoaria Root Oil
 
Thuja Occidentalis Leaf Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Citronellol*
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Eugenia Caryophyllus Bud Oil
 
Cinnamyl Alcohol*
 
Citral*
 
Farnesol*
 
Mentha Piperita Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Geraniol*
 
Citrus Reticulata Peel Oil
 
Cymbopogon Martini Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Benzyl Alcohol*
 
Coumarin*
 
Isoeugenol*
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Foeniculum Vulgare Oil
 
Juniperus Communis Fruit Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Pinus Sylvestris Leaf Oil
 
Origanum Majorana Leaf Oil
 
Perilla Frutescens Leaf Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Salvia Sclarea Oil
 
Zingiber Officinale Root Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Coriandrum Sativum Seed Oil
 
Elettaria Cardamomum Seed Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Citrus Aurantium Amara Flower Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Helichrysum Italicum Flower Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: