Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Parfém pro muže BEWIT® MAN SAGITTARIUS - Střelec (15 ml roll-on)

779 Kč

Pokud jsme se narodili ve znamení ohnivého Střelce, bude pro vás vhodné integrovat do svého charakteru hodnoty protilehlých vzdušných Blíženců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STŘELEC (23. LISTOPADU - 21. PROSINCE)

Střelec - kentaur, napůl kůň a napůl lučištník mířící vysoko k nebesům. Toto bodré, žoviální znamení v sobě propojuje instinkty - kůň, s intuicí - lučištník, hledající směr vývoje, hledající spirituální přesah nad každodenností. Symbolem tohoto znamení, které je charakteristické svou upřímností a otevřeností, je šíp, který letí ke svému cíli. Toto znamení je vysoce optimistické, přátelské, veselé s neutuchající představivostí, touhou po dobrodružství a mnoha plány. Střelci milují svobodu a nezávislost, nesnášejí pocit omezování. Vládcem a ochráncem Střelce je Jupiter, který mu v případě potřeby přichází na pomoc. Střelci mají na zřeteli blaho lidstva, společnosti. Svým založením, jsou filozofové, myslitelé. Bývají duchovně založení, etičtí, čestní a spravedliví. Střelce vystihuje věta: “Chápu”. Intuitivně chápou směry myšlení a proto někdy mívají schopnost předvídat budoucnost. Mívají touhu vědět a znát věci co nejpřesněji. Rádi cestují. Důležitá je pro ně svoboda. Touží po pravdě a poznání.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

K stinným projevům Střelců může patřit neschopnost si mezi plány a jejich variantami nalézt ten jeden jediný, který precizně rozpracují a dokončí. Mohou mít obavu, že nejsou dost moudří na to, aby cokoli reálně začali - věční studenti hledající moudrost. Někdy mohou mít sklon k fanatičnosti a úzkoprsosti.

Blíženec pomáhá Střelci pochopit, že permanentní hloubání nad jsoucností jsoucna může vyčerpávat a i hluboké filozofie je potřeba proložit humorem. Není potřeba se každou svou myšlenkou snažit o spásu lidstva, ale chápat, že i lehkonohé surfování v krajinách své vlastní mysli, může odkrývat netušené obrazy.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN SAGITTARIUS (STŘELEC) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Geraniol*
 
Linalool*
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Eugenol*
 
Citral*
 
Cymbopogon Martini Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Pinus Sylvestris Leaf Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Cupressus Sempervirens Leaf Oil
 
Citronellol*
 
Farnesol*
 
Isoeugenol*
 
Achillea Millefolium Oil
 
Juniperus Communis Fruit Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Salvia Sclarea Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Zingiber Officinale Root Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Mentha Piperita Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Santalum Album Oil
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Citrus Paradisi Peel Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Helichrysum Italicum Flower Oil
 
Hyssopus Officinalis Leaf Oil
 
Hypericum Perforatum Oil
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil
 
Ferula Galbaniflua Resin Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Abies Sibirica Needle Oil
 
Origanum Majorana Leaf Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
Coriandrum Sativum Seed Oil
 
Elettaria Cardamomum Seed Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: