Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Parfém pro muže BEWIT® MAN LIBRA - Váhy (15 ml roll-on)

797 Kč

Pokud jste se narodili ve znamení vzdušných Vah, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého ohnivého Berana.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁHY (23. ZÁŘÍ - 23. ŘÍJNA)

Váhy jsou vzdušným znamením, kterým vládne Venuše. Ta jim dává půvab a šarm, jemnou povahu, touhu po uznání a oblíbenost u ostatních. Usilují o harmonii a soulad. Váhy mívají velkou potřebu partnerství. Rozvinut je u nich smysl pro spravedlnost a fair play. Podpořen je jejich intelekt, aktivně vyhledávají vědomosti a nové myšlenky. Často se zajímají o mezilidské vztahy a plní funkci smiřovatelů - umí urovnávat konflikty. Než Váha něco udělá, pečlivě zváží všechna pro a proti. U Vah se často projevuje výrazné estetické cítění spolu s uměleckým nadáním.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Ke stinným postojům Vah často patří neschopnost se rozhodnout, neschopnost vyjádřit to, co jim nesedí a vyzařovat tak konfrontační energii. Beran může Váhy inspirovat zdravou odvahou, schopností rozhodnout se a jít do akce, vřelostí a spontánním projevením citu.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN LIBRA (VÁHY) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Geraniol*
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Linalool*
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Boswellia Serrata Oil
 
Cymbopogon Citratus Leaf Oil
 
Farnesol*
 
Citral*
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Tagetes Patula Flower Oil
 
Curcuma Zedoaria Root Oil
 
Thuja Occidentalis Leaf Oil
 
Thymus Vulgaris Leaf Oil
 
Cymbopogon Martini Oil
 
Citronellol*
 
Juniperus Communis Fruit Oil
 
Cupressus Sempervirens Leaf Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Benzyl Alcohol*
 
Benzyl Benzoate*
 
Isoeugenol*
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Citrus Aurantium Amara Flower Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: