Parfém pro muže BEWIT® MAN LEO - Lev (15 ml roll-on)

739 Kč

Pokud jsme se narodili ve znamení ohnivého Lva, bude nám život pravděpodobně předkládat situace a zkoušky, které pro vás budou podnětem k rozvinutí vlastností, postojů a hodnot protilehlého znamení vzdušného Vodnáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEV (23. ČERVENCE - 22. SRPNA)

Lev je znamení ohnivé, jehož vládcem je Slunce, jehož obrazem v nás je naše duchovní srdce. Lvi bývají přátelští a velkorysí, sebevědomí s přirozenou autoritou a silným charismatem. Často bývají přirozeně v centru pozornosti, tato situace jim vyhovuje nebo ji i vyhledávají.

Lev je velmi vřelé znamení, s obrovskou dávkou energie. Pokud se pro něco rozhodne, je téměř jisté, že toho dosáhne. Lev má rád vědomí své vlastní moci a je velmi odvážný. Silně je přitahuje opačné pohlaví. Bývají důvěřiví, upřímní a otevření, jsou ztělesněním moci, vznešenosti a důstojnosti. Moc zvyšuje jejich sebevědomí. Pro Lvy je typické motto: “Já chci”. Osvědčují se a cítí se dobře v zodpovědných a vůdčích pozicích. Bývají praktického založení, duchovní s filozofickými zájmy. Jsou schopni ovlivňovat veřejné mínění. Pokud jsou v harmonii a poslouchají svou intuici, nikdo není mocnější než oni. Jsou odvážní, nebojují nefér. V jejich povaze lze pozorovat rytířskost a takt. Vyzařují klidnou povahu a neuchylují se k malichernostem. Mají rádi bohatství a dobrou životní úroveň.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Ke stinným stránkám Lvů může patřit teatrálnost, dramatičnost, lenost, kontrola, manipulace, přespřílišné zatěžování druhých svými problémy, někdy i zuřivost a nestálost.

Vodnář Lva učí, že nelze mít druhé dlouhodobě pod kontrolou, že není možné s úspěchem druhé spoutávat nitkami svého ega, tak aby bylo zachováno publikum pro dramatické výstupy. Tím, že dokáže dát druhým svobodu, získává jejich důvěru a lásku.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN LEO (LEV) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Linalool*
 
Geraniol*
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Citral*
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Isoeugenol*
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Eugenol*
 
Salvia Sclarea Oil
 
Mentha Piperita Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Ferula Galbaniflua Resin Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Citronellol*
 
Coumarin*
 
Farnesol*
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Achillea Millefolium Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Elettaria Cardamomum Seed Oil
 
Origanum Majorana Leaf Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
Santalum Album Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: