Parfém pro muže BEWIT® MAN CANCER - Rak (15 ml roll-on)

733 Kč

Pro zrozence ve znamení vodního Raka, bude pro jejich vývoj pomocí a někdy i výzvou, začlenit do svého charakteru hodnoty protilehlého znamení, zemitého Kozoroha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAK (22. ČERVNA - 22. ČERVENCE)

Rak je znamení, které obohacuje zvěrokruh o prvek citu, emoce a lásky ve svých mnoha podobách. Rakovo Motto je: “Já cítím”. Rak je pečující laskavá matka zvěrokruhu, která se dokáže dokonale vcítit do potřeb druhých. Nejčastěji bývá spojován s domovem a rodinou. Raci mívají velikou potřebu jistoty a bezpečí a pro jejich vytvoření a uchování jsou připraveni udělat mnohé. Vodní živel propůjčuje Rakům velkou citlivost a vnímavost. Vládkyní Raků je proměnlivá Luna. Proto na nás někdy mohou působit laskavě a vstřícně a jindy u nich můžeme vnímat melancholii, introverci a odtažitost. K dosahování jejich cílů jim často pomáhá jejich diplomatická obratnost. Mívají velice silný dar představivosti. Raci bývají velice chápaví a citliví společníci, partneři. Když si někoho oblíbí, mají tendenci udělat pro něj cokoliv. Mívají smysl pro umění a líbí se jim staré věci z kterých dýchá minulost.

Stín tohoto znamení někdy spočívá v ulpívání na tom, co je již dávno bezobsažné, překonané. Rak si nechá raději klepeto ulomit, než by pustil to, čeho se kdysi zachytil, byť by mu to nedělalo dobře či mu to vysloveně přinášelo sebedestrukci. Rak umí trucovat, urážet se a řešit problémy způsobem stokrát nic umořilo osla. Pokud se Rak cítí zraněn, může se začít chovat nesmyslně a snižuje se jeho schopnost spolupracovat s ostatními. Někdy může mít tendenci se chovat zarputile a dětinsky. Výzvou pro některé Raky bývá zvládnutí tendencí k náladovosti, netoleranci, ješitnosti a přehnanému zdůrazňování citů. Tyto své postoje by se měli naučit vnímat, chápat a překonávat. Ne každý dokáže pocity Raků chápat, a proto se nezřídka Raci setkávají u ostatních s nepochopením.

Kozoroh pomáhá Rakovi vidět před sebou nové perspektivy, přestat se přehrabovat v zetlelé minulosti. Dává mu odvahu postavit se sám za sebe, dotahovat své sny do projevených výsledků a stabilizovat svoji náladovost.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím - Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN CANCER (RAK) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Piper Nigrum Seed Oil
 
Linalool*
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Farnesol*
 
Citral*
 
Geraniol*
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Juniperus Communis Fruit Oil
 
Pimpinella Anisum Seed Oil
 
Pinus Sylvestris Leaf Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Cymbopogon Citratus Leaf Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Cupressus Sempervirens Leaf Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Eugenia Caryophyllus Bud Oil
 
Isoeugenol*
 
Salvia Sclarea Oil
 
Daucus Carota Sativa Seed Oil
 
Zingiber Officinale Root Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Helichrysum Italicum Flower Oil
 
Hyssopus Officinalis Leaf Oil
 
Santalum Album Oil
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: