Parfém pro muže BEWIT® MAN AQUARIUS - Vodnář (15 ml roll-on)

797 Kč

Pokud jsme se narodili ve znamení vzdušného Vodnáře, bude nám život pravděpodobně předkládat situace a zkoušky, které pro vás budou podnětem k rozvinutí vlastností, postojů a hodnot protilehlého znamení ohnivého Lva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VODNÁŘ (21. LEDNA - 20. ÚNORA)

Vodnář je znamením, které potřebuje ke svému životu svobodu, jako vzduch k dýchání. Nelze jej svázat, omezit, utlumit. Unikne vnitřně, unikne reálně a bude si za všech okolností dělat, co chce. Mezi jeho kvality patří schopnost zachytit jemná vlákna budoucnosti, převést je do přítomnosti a iniciovat to, co bude jednou lidstvo využívat ve své každodennosti. Svými současníky je málokdy chápán, ale jeho predikce se ve většině případů potvrdí. Saturn jim dává klid, koncentraci a vytrvalost, Uran originalitu. Vodnáři bývají ve svém nitru jemní až křehcí a pokud to jde, snaží se vyhnout konfliktům. Bývají laskaví a tolerantní. Jsou často filantropy, kteří se snaží najít řešení různých nespravedlností. Vynikají inteligencí, představivostí a spontánností. Mívají skvělé nápady a dostatek odvahy zkoušet dělat věci originálně. Vodnáři jsou pod vlivem živlu vzduchu, jenž jim propůjčuje bystré myšlení a touhu šířit poznání. Vodnáři “staré duše” bývají těmi nejlepšími učiteli. Když nějaké téma vzbudí jejich zájem, stávají se neúnavnými pracovníky. Vodnáře vystihuje tvrzení: “Vím”. Mívají dobrou paměť, intuici a hluboké znalosti.

Hlavním záměrem při tvorbě tohoto parfému bylo vytvořit pomocníka, přítele a ochránce pro proces integrace kvalit protilehlého znamení. Vytvořit jedinečnou přírodní vůni, která pomocí krásy a synergického působení směsi nejvzácnějších terapeutických esenciálních olejů podpoří inspiraci, pomoc a vedení. K podpoře dochází na mnoha úrovních a mnoha mechanismy. Frekvence, informace a energie esencí rostlin mohou být podporou pro naší harmonii, pochopení, vhled a intuici. Každý může na sobě pocítit božskou lásku manifestovanou v molekulách esenciálních olejů.

Ke stínům Vodnáře může patřit chlad a neschopnost důvěrného vztahu. Vodnář miluje lidstvo, ale láska k jednotlivci může být problém. Lev pomáhá Vodnáři pochopit, že pokud nerozehřeje své srdce, tak přehnaný intelektualismus, sarkastické poznámky, neschopnost lidského blízkého kontaktu z něj mohou učinit kohosi mimozemského, snícího mimo rámec této reality, uzavřen ve svých těžko uchopitelných fantaziiích. Lev Vodnáři sděluje, že ke zpracování a realizaci snů, je tady na Zemi nutná odvaha a síla vůle.

Motto

Každé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím – Be with It. BEWIT.

Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BEWIT® MAN AQUARIUS (VODNÁŘ) OBSAHUJE:

Caprylic/Capric Triglyceride
 
Limonene*
 
Citrus Paradisi Peel Oil
 
Citrus Limon Peel Oil
 
Pogostemon Cablin Leaf Oil
 
Linalool*
 
Vetiveria Zizanoides Root Oil
 
Cedrus Deodara Wood Oil
 
Citrus Aurantium Dulcis Oil
 
Pelargonium Graveolens Flower Oil
 
Cananga Odorata Flower Oil
 
Eucalyptus Globulus Leaf Oil
 
Benzyl Benzoate*
 
Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil
 
Eugenol*
 
Citrus Sinensis Peel Oil Expressed
 
Citral*
 
Bursera Graveolens Wood Oil
 
Cymbopogon Martini Oil
 
Laurus Nobilis Leaf Oil
 
Citrus Bergamia Peel Oil Expressed
 
Aniba Rosaeodora Wood Oil
 
Geraniol*
 
Pinus Sylvestris Leaf Oil
 
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
 
Nigella Sativa Seed Oil
 
Styrax Benzoin Resin Oil
 
Cupressus Sempervirens Leaf Oil
 
Cinnamyl Alcohol*
 
Citronellol*
 
Coumarin*
 
Farnesol*
 
Achillea Millefolium Oil
 
Juniperus Communis Fruit Oil
 
Boswellia Serrata Oil
 
Salvia Sclarea Oil
 
Zingiber Officinale Root Oil
 
Copaifera Officinalis Resin Oil
 
Ocimum Sanctum Leaf Oil
 
Chamomilla Recutita Flower Oil
 
Mentha Arvensis Herb Oil
 
Ocimum Basilicum Oil
 
Mentha Piperita Oil
 
Commiphora Myrrha Oil
 
Boswellia Sacra Resin Oil
 
Santalum Album Oil
 
Hypericum Perforatum Oil
 
Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
 
Boswellia Carterii Oil
 
Helichrysum Italicum Flower Oil
 
Hyssopus Officinalis Leaf Oil
 
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil
 
Ferula Galbaniflua Resin Oil
 
Rosa Centifolia Flower Oil
 
Lavandula Angustifolia Oil
 
Picea Abies Leaf Oil
 
Origanum Majorana Leaf Oil
 
Abies Sibirica Needle Oil
 
Rosa Damascena Flower Oil
 
Coriandrum Sativum Seed Oil
 
Elettaria Cardamomum Seed Oil
 
*přirozená součást esenciálního oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: