BEWIT KOPŘIVA - prášek

207 Kč 396 Kč od 207 Kč
Varianta

Náš prášek z kopřivy je svěže zelený a mimořádně výživný. Vhodný k přípravě rostlinných pomazánek, polévek a zelených smoothie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOPŘIVA PRÁŠEK

Svěže zelený a mimořádně výživný, takový je náš prášek z kopřivy. Zatímco rostlinné pomazánky a zeleninové polévky krásně oživí, zelené smoothie promění ve vitální, příjemně osvěžující nápoj. 

HISTORIE

Zázrak přírody

Zázrak přírody, tak na kopřivu nahlíží dnešní představitelé lidové medicíny. Pro své mimořádné působení však byla oblíbená již mnohem dříve, a to ve Starověkém Římě. Už tehdy sloužila k užití vnitřnímu i vnějšímu. [1, 2] 

SLOŽENÍ

Prášek z kopřivy

Kopřiva dvoudomá - vysoce odolná a hojně rozšířená bylinka. Výsledný zelený prášek je získáván mletím jejich sušených nadzemních částí.

Mimořádně výživná superpotravina

Pro obsažené vitamíny, minerály, flavonoidy, silice a další prospěšné látky je kopřiva také mimořádně výživnou superpotravinou. Jako jedna z mála je vhodná snad pro každého.

Bez obav, nepálí

Nepříjemné pálení může být jedním z důvodů, proč se mnozí kopřivě vyhýbají. Buďte bez obav. Jejím sušením a mletím je tato vlastnost zcela odstraněna. Ba naopak. Vzhledem k výživové hodnotě prášku z kopřivy by byla škoda se mu z tohoto důvodu vyhýbat. 

POUŽITÍ

Do rostlinných pomazánek, polévek a zelených smoothie

Náš prášek z kopřivy má svěže zelenou barvu a bylinkovou chuť. Pro oživení jej můžete přidat do rostlinných pomazánek, zeleninových polévek, ovocných a zeleninových smoothie. Jednoduše všude, kde je jeho zelená barva a osvěžující chuť žádoucí. 

ZEMĚ PŮVODU: INDIE 

ZDROJE

[1] Esposito, S.; Bianco, A.; Russo, R.; et al. Therapeutic Perspectives of Molecules from Urtica dioica Extracts for Cancer Treatment. Molecules 2019, 24 (2753), 1-27.

[2] Kukrić, Z. Z.; et al. Characterization of antioxidant and antimicrobial activities of nettle leaves (Urtica dioica L.). Acta Periodica Technologica 2012, (43), 257-272.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: