Somavedic Vedic - bestseller, univerzální, harmonizace vody

19 570 Kč

Somavedic Vedic - nástupce našeho bestselleru, modelu Uran. Přepracován pro ještě dokonalejší harmonizaci vašeho domova a pracovního prostoru. Eliminace vlivů: 3G, 4G, 5G, EMF, geobiologické zlomy, volné radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somavedic Vedic

Somavedic Vedic má kompletně renovované jádro s novým složením minerálů, které jsme dlouho vyvíjeli. Celý vnitřek ručně vyrobeného těla je navíc postříbřený. To činí model Vedic o 50% silnější, než náš dříve nejprodávanější model Uran.

  • Vhodný je pro větší objekty, domácnosti, ale také nemocnice, kliniky, lékařské ordinace a masážní či kosmetické salóny.
  • 100% harmonizace / strukturování vody.
  • V tmavém prostředí vyzařuje méně světla, čímž podporuje cirkadiánní rytmus.
  • Nové složení kamenů pro silnější harmonizaci prostoru a redukci oxidativního stresu.
  • Postříbřené skleněné tělo vyrobené z křišťálového skla pro ještě silnější vyzařování.

Eliminace negativních vlivů elektromagentických polí, geobiologických zlomů, volných radikálů

Prostředí: nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, školy, obchodní centra, rodinné a vícegenerační domy, byty ve městech, nemovitosti v blízkosti BTS

Korpus: ručně foukané zelené sklo uvnitř potaženo stříbrem

Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Krok vpřed v oblasti harmonizace

Somavedic Vedic přináší o 50% silnější schopnost harmonizace (těla i prostředí), než Uran. Jedná se o aktuálně nejprodávanější harmonizující zařízení a nejvhodnější, pokud se chcete zbavit elektrosmogu a harmonizovat prakticky jakýkoliv prostor. Je ideální volbou, je-li vaším záměrem dopřát svému tělu omlazující účinek kvalitního spánku, dodat mu energii a lépe se soustředit. Pokud s harmonizačními procesy teprve začínáte, představuje tento model nejlepší způsob, jak se s nimi seznámit.

Strukturovaná voda - lepší druh H2O

Somavedic Vedic je schopen vytvořit harmonizovanou strukturovanou vodu a zvýšit tak její hydratační schopnosti. Pro dosažení maximální absorpce prostřednictvím strukturované vody jednoduše postavte nádobu s vodou ideálně do vzdálenosti 20 cm (8 palců) od zařízení Somavedic. Požadovaný účinek 100% strukturované vody se objeví do 10-15 minut. S modelem Vedic si můžete dopřát kvalitu pramenité vody bez kompromisů.

Jak produkty Somavedic fungují

Produkty Somavedic pracují na principu kontrolovaného uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů. Vytváří souvislé pole pokrývající více než 260 čtverečních metrů (2800 čtverečních stop). Produkty Somavedic generují souvislé pole podporující životní sílu s dosahem až 30 m (100 stop) ve všech směrech, které prochází podlahou i zdí.

Ověřený pozitivní účinek

Výrobky značky Somavedic byly v průběhu let podrobeny testování v různých nezávislých laboratořích a byl prokázán jejich pozitivní účinek na naše buňky a organizmus. Jejich působení urychluje regeneraci buněk a pozitivně ovlivňuje variabilitu srdeční frekvence a kardiovaskulární a nervový systém. U většiny uživatelů dochází ke zlepšení kvality spánku a také pociťují více energie během dne.

Co všechno balíček obsahuje?

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Odesílání a vrácení zboží

Na všechny naše výrobky Somavedic nabízíme 60denní záruku vrácení peněz. Máte dva měsíce na to, abyste si je vyzkoušeli bez jakéhokoliv rizika. Pokud ovšem od vašeho nákupu uplynulo více než 60 dnů, nejsou bohužel výměna ani vrácení peněz možné. Náklady na dopravu nelze vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: