Somavedic Sky - základní

14 956 Kč

Somavedic Sky má univerzální uplatnění v jakýchkoliv prostorách, kde je nutná intenzivnější harmonizace. Model Sky je vhodný do bytů a rodinných domů ve větších městech, do menších kanceláří apod. Eliminace vlivů: 3G, 4G, 5G, elektromagnetické pole EMF, geobiologické zlomy, volné radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somavedic Sky

Somavedic Sky Vám může být velmi nápomocen při vaší cestě životem. Snese pro vás na zem kousek magického nebe a zlepší váš život. Ať už máte problém s kvalitou spánku nebo potřebujete snížit působení negativních vlivů na vaše tělo, mysl či duši, kterým jsme neustále vystaveni. Účinky modelu Somavedic Sky zahrnují povznášející klid, rovnováhu, harmonii, zlepšení koncentrace, intenzivnější regeneraci organizmu a kvalitnější spánek.

Eliminace negativních vlivů: elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů

Prostředí: rodinné domy a byty ve městech, rehabilitační centra, kanceláře, obchody atd.

Korpus: ručně foukané křišťálové sklo uvnitř potaženo stříbrem

Certifikace: IGEF (Německo)

Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Urychlení harmonizace těla i prostředí

S tímto modelem se můžete těšit na větší zklidnění, rovnováhu, harmonii, zlepšení koncentrace, intenzivnější regeneraci organismu a kvalitnější spánek. Sky je vhodným pomocníkem ve stresujícím městském prostředí, ale může být také prospěšný na takových místech, jako jsou studia pro cvičení jógy nebo rehabilitační centra.

Jak produkty Somavedic fungují

Produkty Somavedic pracují na principu kontrolovaného uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů. Vytváří souvislé pole pokrývající více než 260 čtverečních metrů (2800 čtverečních stop). Produkty Somavedic generují souvislé pole podporující životní sílu s dosahem až 30 m (100 stop) ve všech směrech, které prochází podlahou i zdí.

Ověřený pozitivní účinek

Výrobky značky Somavedic byly v průběhu let podrobeny testování v různých nezávislých laboratořích a byl prokázán jejich pozitivní účinek na naše buňky a organizmus. Jejich působení urychluje regeneraci buněk a pozitivně ovlivňuje variabilitu srdeční frekvence a kardiovaskulární a nervový systém. U většiny uživatelů dochází ke zlepšení kvality spánku a také pociťují více energie během dne.

Co všechno balíček obsahuje?

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Odesílání a vrácení zboží

Na všechny naše výrobky Somavedic nabízíme 60denní záruku vrácení peněz. Máte dva měsíce na to, abyste si je vyzkoušeli bez jakéhokoliv rizika. Pokud ovšem od vašeho nákupu uplynulo více než 60 dnů, nejsou bohužel výměna ani vrácení peněz možné. Náklady na dopravu nelze vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: