Somavedic Ruby - podpora vztahů, duchovní růst

14 956 Kč

Cílem vývoje tohoto produktu bylo vytvořit model, který by vedle standardních funkcí podporoval také duchovní růst, laskavost a otevřenost srdce. Eliminace vlivů: 3G, 4G, 5G, elektromagnetické pole EMF, geobiologické zlomy, volné radikály. Prostředí: bio-rezonance, klinika, městský byt, rodinný dům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somavedic Ruby

Somavedic Ruby se zaměřuje na podporu a harmonizaci mezilidských vztahů v nejširším slova smyslu. Doporučujeme jej jako doplňkový model k modelům Somavedic Sky, Somavedic Uran, Somavedic Vedic, Somavedic Cobalt a Somavedic Amber.

Cílem vývoje tohoto produktu bylo vytvořit model, který by vedle standardních funkcí podporoval také duchovní růst, laskavost a otevřenost srdce. Model Ruby je oblíbený především mezi ženami, které jsou schopny jeho potenciál okamžitě vycítit.

  • Podporuje duchovní růst
  • Stimuluje aktivitu srdeční čakry a dodává srdci rovnováhu
  • Vyvolává pozitivní sny a čisté vizuální obrazy
  • Podporuje činnost epifýzy
  • Díky ochrannému účinku tohoto kamene budete silnější v argumentaci a při řešení sporů
  • V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen
  • Stimuluje touhy a elán v srdci
  • Rubín je krystal, který podporuje potřebu socializace s dalšími lidmi a sexuální aktivitu
  • Co se týče tělesné kondice, rubín pomáhá překonat vyčerpání a letargii. Zosobňuje sílu a energii a zároveň potlačuje hyperaktivitu.

Eliminace negativních vlivů: elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů

Prostředí: všude, kde je zapotřebí harmonizovat vztahy, rodinné a bytové domy, rehabilitační centra, meditační místnosti, jóga atd.

Korpus: ručně foukané křišťálové sklo s příměsí zlata (pískovaný)

Certifikace: IGEF (Německo)

Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Vyzdvihněte svou ženskost!

Vytvořili jsme unikátní složení standardních funkcí modelu Uran a přidali jsme duchovní růst podporovaný modelem Ruby. Krystaly modelu Ruby účinkují jako hlavní zdroj povzbuzení duchovního růstu, podporují laskavost, ale zároveň posilují vaši srdeční čakru. Model Ruby je oblíbený především mezi ženami které jsou schopny jeho potenciál okamžitě vycítit.

Jak produkty Somavedic fungují

Produkty Somavedic pracují na principu kontrolovaného uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů. Vytváří souvislé pole pokrývající více než 260 čtverečních metrů (2800 čtverečních stop). Produkty Somavedic generují souvislé pole podporující životní sílu s dosahem až 30 m (100 stop) ve všech směrech, které prochází podlahou i zdí.

Ověřený pozitivní účinek

Výrobky značky Somavedic byly v průběhu let podrobeny testování v různých nezávislých laboratořích a byl prokázán jejich pozitivní účinek na naše buňky a organizmus. Jejich působení urychluje regeneraci buněk a pozitivně ovlivňuje variabilitu srdeční frekvence a kardiovaskulární a nervový systém. U většiny uživatelů dochází ke zlepšení kvality spánku a také pociťují více energie během dne.

Co všechno balíček obsahuje?

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Odesílání a vrácení zboží

Na všechny naše výrobky Somavedic nabízíme 60denní záruku vrácení peněz. Máte dva měsíce na to, abyste si je vyzkoušeli bez jakéhokoliv rizika. Pokud ovšem od vašeho nákupu uplynulo více než 60 dnů, nejsou bohužel výměna ani vrácení peněz možné. Náklady na dopravu nelze vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: