Somavedic Harmony - na cesty

9 970 Kč

Somavedic Harmony je plnohodnotným nástupcem modelů Quantum a Traveler. Snadno si poradí s větší zátěží jak na venkově, tak při cestách automobilem. Na cesty / automobilita / dojíždění. Eliminace vlivů: elektromagnetické pole EMF, geobiologické zlomy, volné radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somavedic Harmony

Model Somavedic Harmony je menší variantou silného modelu Somavedic Sky. Hodí se proto do menších pokojů, kanceláří nebo do auta na pravidelné dojíždění do zaměstnání.

  • Byl speciálně vyvinut pro použití v automobilech
  • Neutralizuje účinek elektromagnetického zařízení a také technologií Bluetooth a GPS na lidský organizmus
  • Odbourává volné radikály
  • Během řízení působí osvěžujícím účinkem
  • Regeneruje a detoxikuje organismus
  • Harmonizuje domácí prostředí

Somavedic Harmony neutralizuje účinek zátěže a odbourává volné radikály, které jsou generovány technologiemi WiFi, Bluetooth, informačně-zábavním systémem v automobilu, klimatizací a dalším elektronickým vybavením ve vozidle. Model Harmony uvolňuje celé tělo a bylo ověřeno, že rovněž dodává energii a podporuje soustředění během řízení.

Eliminace negativních vlivů: elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů

Prostředí: chaty, chalupy, jednogenerační domy, nemovitosti na venkově bez větší zátěže (EMF), automobily a hotelové pokoje

Korpus: ručně foukané sklo uvnitř potaženo stříbrem

Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Vibrační hojení přichází v malých dávkách

Pokud trávíte spoustu času na cestách, je pro vás tento model ideální. Model Somavedic Harmony je menší variantou silného modelu Somavedic Sky a hodí se proto také do menších pokojů a kanceláří. Bojuje proti působení technologie Bluetooth, informačně-zábavního systému, klimatizace a dalšího elektronického vybavení, které se nachází ve vašem vozidle jen několik centimetrů od vás.

Jak produkty Somavedic fungují

Produkty Somavedic pracují na principu kontrolovaného uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů. Vytváří souvislé pole pokrývající více než 260 čtverečních metrů (2800 čtverečních stop). Produkty Somavedic generují souvislé pole podporující životní sílu s dosahem až 30 m (100 stop) ve všech směrech, které prochází podlahou i zdí.

Jak zvýšíte životnost vašeho produktu

Čištění - aby si Somavedic zachoval svůj elegantní a bezchybný vzhled, doporučujeme ho pravidelně čistit. Produkt čistěte pouze přírodní cestou pomocí jemného navlhčeného hadříku. Není potřeba ho ničím leštit a rozhodně nedoporučujeme aplikaci tekutých čistidel. Dávejte pozor, ať se nerozbije - aby bylo skleněné tělo vašeho produktu Somavedic uloženo bezpečně a po ruce, uložte jej na takové místo, kde nebude hrozit nechtěné rozbití. Zároveň je dobré pro něj najít ve vaší domácnosti takové umístění, kde bude snadné ho zapojit do zásuvky.

Co všechno balíček obsahuje?

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Odesílání a vrácení zboží

Na všechny naše výrobky Somavedic nabízíme 60denní záruku vrácení peněz. Máte dva měsíce na to, abyste si je vyzkoušeli bez jakéhokoliv rizika. Pokud ovšem od vašeho nákupu uplynulo více než 60 dnů, nejsou bohužel výměna ani vrácení peněz možné. Náklady na dopravu nelze vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: