Somavedic Cobalt - nervový systém, podpora psychiky

14 956 Kč

Somavedic Cobalt je určen pro podporu psychiky, intuice a koncentrace, pomáhá v uzemňování. Eliminace vlivů: 3G, 4G, 5G, elektromagnetické pole EMF, geobiologické zlomy. Prostředí: klinika, městský byt, nemocnice, rodinný dům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somavedic Cobalt

Somavedic Cobalt je určen pro podporu psychiky, intuice a koncentrace, pomáhá v uzemňování. Napomáhá při hledání cesty z různých depresivních stavů a psychických poruch. Cobalt doporučujeme jako doplněk k modelům Somavedic Sky, Somavedic Uran, Somavedic Vedic, Somavedic RubySomavedic Amber.

  • Cobalt - podpora psychiky
  • prvek kobalt byl využíván již ve starověkém Egyptě
  • královská modrá barva (čakra třetího oka)

Stopové množství kobaltu je důležité pro každý živý organizmus včetně člověka. Bylo prokázáno, že koncentrace několika desítek miligramů kobaltu na kilogram půdy zlepšuje zdraví pasoucího se dobytka.

Jeho jádro bylo obohaceno dalšími kameny, které mají pozitivní vliv na psychiku, intuici a soustředění. Somavedic Cobalt by měl také pomáhat zmírňovat depresivní stavy a lehké psychické poruchy. Tento model se bude líbit mužům, kteří pracují na svém sebeuvědomění.

Eliminace negativních vlivů: elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů

Prostředí: všude, kde je třeba mít psychiku v rovnováze - rodinné a bytové domy, pracovny, kancelářské prostory, obchody atd.

Korpus: ručně foukané kříšťálové sklo s příměsí kobaltu (pískovaný)

Certifikace: IGEF (Německo)

Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Harmonizace, která vám pomůže nechat všechno zlé plavat

Model Cobalt byl vystavěn na pevných základech modelu Medic, a navíc je obohacen silou kobaltového krystalu, který je schopen zlepšit psychický stav. Tento model ovlivňuje také vaši intuici, úroveň soustředění a nejlépe rezonuje s muži, kteří pracují na svém sebeuvědomění. Model Cobalt by měl také pomáhat zmírňovat depresivní stavy a lehké psychické poruchy.

Jak produkty Somavedic fungují

Produkty Somavedic pracují na principu kontrolovaného uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů. Vytváří souvislé pole pokrývající více než 260 čtverečních metrů (2800 čtverečních stop). Produkty Somavedic generují souvislé pole podporující životní sílu s dosahem až 30 m (100 stop) ve všech směrech, které prochází podlahou i zdí.

Ověřený pozitivní účinek

Výrobky značky Somavedic byly v průběhu let podrobeny testování v různých nezávislých laboratořích a byl prokázán jejich pozitivní účinek na naše buňky a organizmus. Jejich působení urychluje regeneraci buněk a pozitivně ovlivňuje variabilitu srdeční frekvence a kardiovaskulární a nervový systém. U většiny uživatelů dochází ke zlepšení kvality spánku a také pociťují více energie během dne.

Co všechno balíček obsahuje?

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Odesílání a vrácení zboží

Na všechny naše výrobky Somavedic nabízíme 60denní záruku vrácení peněz. Máte dva měsíce na to, abyste si je vyzkoušeli bez jakéhokoliv rizika. Pokud ovšem od vašeho nákupu uplynulo více než 60 dnů, nejsou bohužel výměna ani vrácení peněz možné. Náklady na dopravu nelze vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: