Somavedic Amber - silný, elektromobilita, harmonizace vody

49 852 Kč

Somavedic Amber je náš zcela zásadní model, který je 4x silnější, než nejprodávanější Somavedic Vedic. Poradí si s jakýmkoli zatížením prostoru, především se silným EMF. Samozřejmostí je také harmonizace vody. Eliminace vlivů: 3G, 4G, 5G, elektromagnetické pole EMF, geobiologické zlomy, volné radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somavedic Amber

Somavedic Amber je náš zcela zásadní model, který je 4x silnější, než nejprodávanější Somavedic Vedic.

  • 4x silnější, než Vedic se všemi jeho výhodami a funkcemi.
  • Funkce redukce působení 5G chrání lidské tělo před jeho negativními dopady.
  • Vytváří soudržnější přirozené prostředí.

Amber je tím správným řešením, pokud chcete získat maximální ochranu proti působení různých elektromagnetických polí. Samozřejmostí je také harmonizace vody.

Eliminace negativních vlivů: elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů

Prostředí: rodinné a bytové domy, pracovny, kanceláře, obchody, hotely, konferenční sály, elektromobily

Korpus: ručně foukané jantarové sklo uvnitř potaženo stříbrem (2 barevné varianty)

Certifikace: IGEF (Německo)

Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Maximální síla ve frekvenční terapii

Potřebujete-li zesílit ochranu proti elektromagnetickým polím, je model Amber určen přesně vám. Jedná se o nekompromisní řešení pro odstínění elektrosmogu / 5G. Výkon modelu Amber je 4x silnější, než u modelu Vedic a je ideální pro obydlené oblasti s vysokou hustotou zalidnění, jako je městská zástavba. Je skvělý pro optimalizaci pracovního prostředí i harmonizaci vašeho domova. Pro korporátní budovy, hotely či zdravotnická zařízení by ionizace vzduchu, která je součástí modelu Amber, byla velkým přínosem.

Strukturovaná voda - lepší druh H2O

Model Amber je schopen vytvořit harmonizovanou strukturovanou vodu a zvýšit tak její hydratační schopnosti. Pro dosažení maximální absorpce prostřednictvím strukturované vody jednoduše postavte nádobu s vodou ideálně do vzdálenosti 20 cm (8 palců) od zařízení Somavedic. Požadovaný účinek 100% strukturované vody se objeví do 10-15 minut. S modelem Amber si můžete dopřát kvalitu pramenité vody bez kompromisů.

Jak produkty Somavedic fungují

Produkty Somavedic pracují na principu kontrolovaného uvolňování energie z drahokamů a polodrahokamů. Vytváří souvislé pole pokrývající více než 260 čtverečních metrů (2800 čtverečních stop). Produkty Somavedic generují souvislé pole podporující životní sílu s dosahem až 30 m (100 stop) ve všech směrech, které prochází podlahou i zdí.

Ověřený pozitivní účinek

Výrobky značky Somavedic byly v průběhu let podrobeny testování v různých nezávislých laboratořích a byl prokázán jejich pozitivní účinek na naše buňky a organizmus. Jejich působení urychluje regeneraci buněk a pozitivně ovlivňuje variabilitu srdeční frekvence a kardiovaskulární a nervový systém. U většiny uživatelů dochází ke zlepšení kvality spánku a také pociťují více energie během dne.

Co všechno balíček obsahuje?

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

Odesílání a vrácení zboží

Na všechny naše výrobky Somavedic nabízíme 60denní záruku vrácení peněz. Máte dva měsíce na to, abyste si je vyzkoušeli bez jakéhokoliv rizika. Pokud ovšem od vašeho nákupu uplynulo více než 60 dnů, nejsou bohužel výměna ani vrácení peněz možné. Náklady na dopravu nelze vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: