VISION

8 991 Kč

Sada obsahuje esenciální oleje Cedr himalájský a dále vzácné BEWIT směsi MIRACLE, COLDET, HELP H, NOPA, BODYGUARD, PROTECT, ANTISTRESS, BALANCE, I AM, NOW.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná jste se rozhodli pro spolupráci s BEWIT a esenciální oleje se stanou významnou součástí vašeho života. Zapadají do vaší vize (vision) toho co chcete dělat v příštích dnech, měsících a letech. Tato sada byla sestavena tak, abyste tuto vizi mohli naplňovat kvalitně a zároveň efektivně. Obsahuje největší bestselery BEWIT, které lze využít prakticky ve všech oblastech každodenního života.

ZÁKLADNÍ SADA, V NÍŽ NAJDETE:

1× esenciální olej:

10× synergických směsí esencí:

Před použitím se seznamte s účinky esenciálních olejů na organismus. Dle Nařízení Evropské komise č. 432/2012 ze dne 16.května 2012 není možné tyto informace uvádět u jednotlivých produktů.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: