Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

VISION - výhodná sada esenciálních olejů BEWIT (11x 15 ml)

7 660 Kč

Sada obsahuje esenciální oleje Cedr himalájský a dále vzácné BEWIT směsi MIRACLE,COLDET, HELP H, NOPA, BODYGUARD, PROTECT, ANTIS, BALANCE, I AM, NOW (15 ml balení).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná jste se rozhodli pro spolupráci s BEWIT a esenciální oleje se stanou významnou součástí vašeho života. Zapadají do vaší vize (vision) toho, co chcete dělat v příštích dnech, měsících a letech. Tato sada byla sestavena tak, abyste tuto vizi mohli naplňovat kvalitně a zároveň efektivně. Obsahuje největší bestsellery BEWIT, které lze využít prakticky ve všech oblastech každodenního života.

Základní sada, v níž najdete:

1× esenciální olej (15 ml balení):

10× synergických směsí esencí (15 ml balení):

Před použitím se seznamte s účinky esenciálních olejů na organismus. Dle Nařízení Evropské komise č. 432/2012 ze dne 16.května 2012 není možné tyto informace uvádět u jednotlivých produktů.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: