SPORT (PRO SPORTOVCE)

5 797 Kč

Sada obsahuje esenciální oleje z levandule, máty peprné a tea tree, a dále synergické směsi CONFIDENCE, NOPA, PO-W-ER a WINNER.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada, kterou tvoří 3 čistě přírodní esenciální oleje a 4 olejové směsi, ocení všichni, kdo mají rádi fyzicky aktivní životní styl.

V jednotlivých výrobcích najdete složky, které podporují zdraví dýchacího systému, dobrý stav kostí a kloubů, fungování kardiovaskulárního systému, správnou činnost svalů a stimulují duševní pohodu.


Olej z čajovníku, neboli tea tree, posiluje přirozenou imunitu. Přispívá k normální funkci dýchacího systému a dobré pohyblivosti kloubů. Ženy jeho účinky oceňují v době před a během menstruace a rovněž během menopauzy. Výborné vlastnosti prokazuje tea tree i na psychologické úrovni. Povzbuzuje morálku a odolnost. Podporuje pozitivní postoj, pozvedá ducha, zvyšuje sebejistotu a pomáhá odstraňovat energetické blokády. Tea tree ve vás podpoří pocit síly, odolnosti a spolehlivosti.


Mátový esenciální olej čistí mysl, napomáhá koncentraci, pomáhá soustředit se na daný záměr. Dr. Wiliam N. Dember z University of Cincinati zjistil, že vdechování mátového esenciálního oleje zvýšilo mentální přesnost o 28%. Tradičně byla máta peprná považována za vizionářskou bylinu, která pozvedá ducha a přináší prorocké sny. Aroma máty čistí vzduch od přetrvávajících emocí a odstraňuje iracionální strachy. Je skvělým pomocníkem při hledání směru a jasnosti duše.


Levandulový esenciální olej patří v aromaterapii k nejpoužívanějším. Od starověku je tato rostlina oceňována pro svěží, jemnou vůni. Její typické aroma ve vás podpoří klidnou vytrvalost a snadné sebevyjádření. Bylinkář Peter Holmes popsal levanduli jako “současně narušující zvyky a urovnávající krize”. Podporuje normální trávení, ale také relaxaci.


Směs CONFIDENCE (Sebedůvěra) vás podpoří na úrovni myšlenek, citů, vůle i ducha. Rozptyluje melancholii, podporuje statečnost a posiluje naše sebevědomí při přijímání závazků. Pomáhá uvolňovat váš vnitřní potenciál a schopnost najít řešení v situacích, kdy se nám nedaří a chce „to vzdát“. Pozvedne vaše sebevědomí, tvořivost, iniciativu, motivaci a odolnost při útrapách všeho druhu. Pomůže vám osvobodit se a překonat překážky, které nám stojí v cestě, pochyby o sobě, pocity zranitelnosti a poraženectví.


NOPA (Úleva) je důležitou směsí, pokud vaše tělo vystavujete svalové námaze. Olej z kadidlovníku a rozmarýnu ošetřují stav kloubů, majoránka má vliv na správné fungování nervových přenosů a svalové kontrakce. Posiluje obranyschopnost, reguluje hladinu cukru v krvi a harmonizuje trávení. Spolu s hřebíčkem přispívají k dobré činnosti dýchacího a oběhového systému a k tělesnému prokrvení. V neposlední řadě směs podporuje osvěžení těla, duševní zdraví a emoční komfort. Z dalších esencí v ní najdete mátu peprnou i rolní, levanduli a libavku.


Synergická směs PO-W-ER (Síla) je velice účinná pro zvýšení vitality a bdělosti. Posiluje všechny systémy těla, které jsou zodpovědné pro náš pocit síly a výkonnosti. Silně stimuluje a posiluje.


Vhodně ji doplňuje i směs WINNER (Vítěz), která posiluje vůli, dodává jistotu a rozhodnost.Podporuje sebevědomí, uvolňuje sílu k překonání strachu a zklamání a aktivuje ve vás schopnost proměny a obnovy. Je účinnou pomocí i při prokrastinaci, chorobném odkládání povinností, a při překonávání lenosti. Pomáhá překonávat postoj oběti a přemáhat nepříznivé okolnosti, ale i apatii.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: