OPTIMAL (OPTIMÁLNÍ VOLBA)

19 428 Kč

23 lahviček esenciálních olejů a jejich směsí, které najdete v této sadě, vám poskytne tu nejlepší výbavu, ať už se pohybujete kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada OPTIMAL je sestavena tak, abyste v naléhavých situacích měli při ruce vždy to nejpodstatnější z naší nabídky. Nezáleží na tom, zda právě chcete vůněmi prospět některému ze členů vaší rodiny nebo zda máte v plánu představit naši základní produktovou řadu svým známým. Buďte vybaveni - pro každý případ.


V sadě najdete následující esenciální oleje:

Cedr himalájský
Pomeranč
Máta peprná
Tea tree
Kadidlo

Doplňují je tyto směsi:

BEWIT 33
BEWIT ANTIAGING
BEWIT ANTISTRESS
BEWIT BALANCE
BEWIT BODYGUARD
BEWIT COLDET
BEWIT DETOL
BEWIT FRESH
BEWIT GOLD
BEWIT HAIR
BEWIT HELP H
BEWIT I´M HAPPY
BEWIT MIRACLE
BEWIT NOPA
BEWIT PO-W-ER
BEWIT PROTECT
BEWIT PURE
BEWIT WINNER
BEWIT WLOSSUpozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: