MIRACLE THERAPY - výhodná sada esenciálních olejů BEWIT (8x 5 ml)

2 293 Kč

Sada obsahuje jednodruhové esenciální oleje mátu peprnou, červený pomeranč a dále vzácné BEWIT směsi MIRACLE, BALANCE, BODYGUARD, IMM, RELAX, INFLAMM.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada MIRACLE THERAPY má příznačný název. Obsahuje esenciální oleje v 5 ml lahvičkách v nejvyšší CTEO terapeutické kvalitě, které působí na naši mysl a tělo komplexním, holistickým způsobem.

V TÉTO SADĚ NAJDETE:

Dva jednodruhové esenciální oleje:

Šest synergických směsí esenciálních olejů:

Nařízení Evropské komise č. 432/2012 ze dne 16.května 2012 reguluje informace, které lze uvádět u jednotlivých produktů.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.Upozornění:

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: