HEALTHY KIDS (DĚTI V KONDICI) + difuzér FAVORIT

10 014 Kč

V sadě najdete esenciální oleje z levandule, pomeranče, rmenu, tea tree a směsi BALANCE, BODYGUARD, FRESH, IMM a I'M HAPPY. Součástí je i sonický aroma difuzér FAVORIT.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opět je tu čas návratu do školních lavic. Vaše ratolesti se budou pohybovat v dětském kolektivu a v uzavřeném prostoru, ať už ve školní třídě, v zájmových kroužcích nebo mezi vrstevníky v mateřské škole.

Povzbuďte jejich imunitu a užijte si společně babí léto i blížící se podzim s radostí, v pohodě a kondici.


Olej z kajeputu, neboli tea tree, posiluje přirozenou imunitu. Přispívá k normální funkci dýchacího systému. Výborné vlastnosti prokazuje tea tree i na psychologické úrovni. Povzbuzuje morálku a odolnost. Podporuje pozitivní postoj, pozvedá ducha, zvyšuje sebejistotu a pomáhá odstraňovat energetické blokády. Tea tree navozuje pocit síly, odolnosti a spolehlivosti.


Levandulový esenciální olej patří v aromaterapii k nejpoužívanějším. Od starověku je levandule oceňována pro svěží, jemnou vůni. Na fyzické úrovni přispívá k normálnímu trávení, ale také ke zdravému spánku a relaxaci. V mentální a emocionální rovině má uplatnění zejména tehdy, když jste plní tvůrčího potenciálu, ale nedaří se vám jej dobře projevit. Podpoří ve vás schopnost plně se vyjádřit a zdokonalit své já. Bylinkář Peter Holmes popsal levanduli jako “současně narušující zvyky a urovnávající krize”. Její typické aroma ve vás podpoří klidnou vytrvalost a snadné sebevyjádření.


Pomerančová esence pomáhá uvolnit napětí a odstranit frustraci, ale i rozproudit v těle energii (čchi). Pokud se tato energie zastaví, zmocňuje se nás smutek a popudlivost. Teplé, slunečné a sladké aroma pomeranče však je však dokáže rozptýlit a opětovně navodí radost a pozitivní náladu. Pokud máte sklony k perfekcionismu, jste zaměřeni na úspěch a špatně snášíte selhání, pomerančová vůně vám pomůže docílit uvolněnější nálady, která napomáhá snadnějšímu řešení problémů.


Esenciální olej ze rmenu, povzbuzuje ve fyzické rovině normální činnost trávicího systému. Na emocionální úrovni vůně harmonizuje, tiší hněv, zklidňuje mysl. Pomáhá nám přijmout naše omezení a učí nás ochotně přijímat pomoc a podporu jiných, kteří nám ji mohou poskytnout. Podporuje naši integritu. Pro tuto silici je typická teplá, sladká, bylinná, lehce ovocitá vůně.


Směs esenciálních olejů BALANCE (Pro citovou rovnováhu) napomáhá získat zpět emoční rovnováhu. Působí energeticky na hlubších psychologických úrovních. Podporuje tak schopnost proměny. Povzbuzuje naši vůli k opuštění toho, co nám již neslouží a nenaplňuje nás. Podpoří vás v překonání omezení, únavy a vyčerpanosti k nastolení optimismu a obnovení vitality. Přináší svěžest, radost a odolnost.


Směs BODYGUARD (Osobní ochránce) vděčí za své výborné účinky zejména rozmarýnu, který posiluje přirozenou obranyschopnost, má vliv na normální funkci dýchacího systému, přispívá k dobrému trávení, pročišťování organismu, podporuje činnost trávení, žlučových cest i jater, povzbuzuje krevní oběh a paměť, má vliv na emoční rovnováhu a celkově osvěžuje tělo. Další složky směsi tvoří hřebíčkový olej, který je mj. antioxidant, olej z eukalyptu, který se rovněž podílí na silné imunitě a dobré funkci dýchacího systému, skořicový a citronový olej, který opět povzbuzuje obranyschopnost.


Základ směsi FRESH (Osvěžení) tvoří citrusy, jejichž čisté a osvěžující aroma má velice pozitivní vliv pro vytvoření pohodové atmosféry. Podporuje kreativitu a odstraňuje úzkost. Univerzitní vědci v Japonsku zjistili, že rozptylování citrusové vůně v kancelářském prostředí zvýšilo mentální přesnost a koncentraci o 54%. Fenykl ve směsi přispívá svým sladkým aroma k podpoře komunikace a uvolňuje schopnost sebevyjádření.


Účelem směsi IMM (Sebeobrana) je povzbudit imunitní systém tak, aby pracoval správně a efektivně. To zajišťují zejména eukalyptový, zázvorový, oreganový olej a olej z čajovníku (tea tree). Společně, v synergii s čistými silicemi z kadidlovníku a hřebíčku, navíc povzbuzují funkci dýchacího systému. Hřebíček je, stejně jako tea tree, antioxidant a spolu se zázvorem pečuje o zdraví našeho kardiovaskulárního systému. Dobromysl (oregano) podporuje normální trávení a činnost střevního traktu, žlučníku a jater, ale má vliv i na duševní zdraví a dobrý spánek. Ve směsi najdete rovněž kmín, kafr a pačuli.


Synergická směs esencí I’M HAPPY (Jsem šťastná/ý) je velmi oblíbená pro svou schopnost uvolnit a podpořit naše vnitřní síly. Směs dobře působí na hluboce skryté a potlačované pocity zlosti, které mohou přerůst v zášť a dokonce v přejídání. Oceníte ji, pokud se potřebujete naučit zvládat kritiku, urážky a odpor. Povzbudí vaši schopnost odpouštět a soucítit. Podpoří vás v růstu a schopnosti se cítit šťastný.


Součástí sady je i sonický difuzér esenciálních olejů FAVORIT.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: