EVERY DAY - výhodná sada esenciálních olejů BEWIT (5x 15 ml)

4 539 Kč

V sadě “pro každý den” najdete olejové směsi v 15 ml balení ANTIS, BODYGUARD, MIRACLE, COLDET a NOPA a Prawtein HOCY a BIO SPIRULINU 130 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sadu EVERY DAY jsme poskládali tak, aby pro vás představovala praktickou a účelnou pomoc v každodenním životě. Synergické směsi, které jsou její součástí, vám poskytnou podporu při plnění běžných denních povinností a pomohou vám uchovat si dobrou kondici a ochranu před nežádoucími vlivy z okolí.

SADA OBSAHUJE:

  • MIRACLE (Zázraky se dějí)
  • COLDET (Vnitřní čistota)
  • NOPA (Úleva)
  • BODYGUARD (Osobní ochránce)
  • ANTIS (Proti stresu)
  • Prawtein HOCY
  • BIO SPIRULINA, TABLETY, 130 g

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.


Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: