BUSINESS (VAŠE PODNIKÁNÍ) + difuzér FAVORIT

23 573 Kč

Nastartujte své podnikání s výhodnou sadou esenciálních olejů a směsí. Při jejím nákupu můžete ušetřit až 2000 Kč oproti ceně jednotlivých olejů. Součástí sady je i sonický difuzér esenciálních olejů FAVORIT.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V sadě najdete následující esenciální oleje:

Anýz
Bergamot
Citronela
Hřebíček
Kmín
Eukalyptus
Kadidlo
Grapefruit
Himalájský cedr
Levandule
Citrón
Citronová tráva
Meduňka
Pomeranč
Máta peprná
Tea tree
Tymián.

Doplňují je tyto směsi:

33 (33 vůní v jedné)
BODYGUARD (Osobní ochránce)
BREATH (Dýchám)
COLDET (Vnitřní čistota)
COLWIT (Směs na zimu)
COURAGE (Odvaha)
DETOL (Čisté tělo)
FRESH (Osvěžení)
I'M HAPPY (Jsem šťastná/ý)
INFON (Bez zápalu)
INSECT STOP (Stop hmyzu)
MIRACLE (Zázraky se dějí)
NOPA (Úleva).

Součástí sady je i sonický difuzér esenciálních olejů FAVORIT.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: