BIBLE (MEDITAČNÍ SADA)

8 679 Kč

Sada je tvořena benzoinovým absolue a esenciálními oleji ze skořicové kůry, cypřiše, kadidla, galbana, himalájského cedru, yzopu a myrhy. Jako doplněk jsme přidali synergickou směs PRAYER.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V sadě s příznačným názvem BIBLE najdete 8 čistě přírodních esenciálních olejů a 1 lahvičku směsi olejů. Každá z těchto vůní vám pomůže navodit stav meditace a snadněji proniknout k pokladům vaší duše.


Benzoinové absolue je podporující, pokud potřebujete zklidnit intelekt a posílit soustředění, např. při meditaci, rozjímání a modlitbě. Pomůže vám i ve snaze odpoutat se od tíživých myšlenek. Je pro něj typická sladká, uklidňující, teplá a bohatá vůně podobná vanilce. Vzbuzuje pocit klidu a stability a inspiruje vaši schopnost pečovat a poskytovat pohodlí jak sobě, tak i jiným.


Skořicový esenciální olej se vyznačuje intenzivní, teplou, příjemně nasládlou, kořenitou vůní. Aroma vás dokáže povzbudit, posílit a harmonizovat. V minulosti se věřilo, že skořicový olej přitahuje bohatství.


Esenciální olej z cypřiše je schopen výrazně působit na naši psychiku. Jeho svíravá a chladivá vůně pomáhá zmírňovat nadměrné pocení. Cypřišové aroma vyhovuje ženám s menstruačními potížemi. Osvěžuje a uvolňuje, ale také navozuje pocit stálosti a soudržnosti. Jeho svěží, borovicové, balzámové, sladké a jemně citrusové aroma pomůže zhojit emocionální rány a podpoří váš optimismus.


Esence z kadidlovníku působí jako mírné tonikum. Harmonizuje vaši životní energii, kterou narušuje stres a napětí. Vůně má povznášející účinek na náladu. Kadidlové aroma je pryskyřičné, balzámové, bohaté, kafrové a mírně citrusové aroma. Přináší zklidnění, jemné upokojení, větší soustředění a očištění intelektu. Proto je také ideální pomůckou při meditaci, rozjímání a modlitbě.


Vůně galbana je svěží, balzámová, dřevitá, kořenitá s náznakem pižma. Je harmonická a vyvažující, a zesiluje tak duchovní uvědomění a meditaci. Působí také uklidňujícím dojmem. Kosmetický průmysl si galbanový olej oblíbil díky jeho schopnosti ustalovat ostatní vůně. I proto jej často najdeme jako součást parfémů, mýdel, šampónů a tělových krémů.


Cedrový esenciální olej je tradičně vnímán jako podpůrný a posilující životní energii a vůli.Povzbuzuje, hřeje, zesiluje sexuální cítění, ale je uznáván i díky svým uklidňujícím a čistícím vlastnostem. Jeho mužské, dřevito-balzámové aroma nám pomáhá dostat se z negativních a nebezpečných situací a přeměnit je na zkušenost, z níž můžeme čerpat sílu a moudrost.


Esenciální olej z yzopu oživuje mysl a podporuje koncentraci a pomáhá při krátkodobém duševním vyčerpání. Oceníte jej, pokud lehce podléháte náladám a emocím jiných a máte sklony vstřebávat jakékoli napětí ze svého okolí. Jeho duchovní a očistný vliv umocní vaši meditaci i tvořivost.


Olej z myrhy jemně zklidňuje a přináší hluboký pokoj. Vyznačuje se sladkou a pryskyřičnou vůní zemitého charakteru. I proto je jedním ze základních esenciálních olejů olejů na obavy, duševní rozrušení a myšlenkové zahlcení. Má vyrovnávací, čistící a uzemňovací vliv na intelekt. Esence je vhodná také při meditaci.


Synergická směs PRAYER (Modlitba) obsahuje cenné esenciální oleje, které byly používány různými kulturami pro účely modlitby. Vdechování vůní podporuje ztišení mysli a navozuje posvátnou a pokornou atmosféru. Pomáhá nám poodstoupit od vlastní osobnosti a pohlížet sami na sebe z více neosobního hlediska. Usnadňuje nám proniknout k hluboko uloženým myšlenkám, přáním, skutkům a emocím a vidět je v pravdivějším světle. Správná modlitba pomáhá očistit a vyjasnit city, nalézt své místo v životě, vnitřní vedení, inspiraci, pomoc a sílu.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: