BEST FOR KIDS (TO NEJLEPŠÍ PRO DĚTI)

9 977 Kč

Sada obsahuje esenciální oleje Levandule, Citron, Pomeranč, Mandarinka, Máta peprná, Cedr himalájský, Tea tree a dále směsi BREATH, OK DIG, BALANCE, MIG, BODYGUARD, IMM.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrali jsme za vás esenciální oleje a jejich směsi, kterými můžete co nejlépe podpořit kondici a dobrý přirozený vývoj vašich dětí.


Levandulový esenciální olej ve vás podpoří schopnost plně se vyjádřit a zdokonalit své já. Bylinkář Peter Holmes popsal levanduli jako “současně narušující zvyky a urovnávající krize”. Levandulový esenciální olej patří v aromaterapii k nejpoužívanějším. Od starověku je oceňována pro svěží, jemnou vůni. Její typické aroma ve vás podpoří klidnou vytrvalost a snadné sebevyjádření.


Svěží, lehké, citrusové, kyselé a mírně sladké aroma citronu působí povznášejícím dojmem. Navodí ve vás pocit čistoty a důvěry. Citrónová esence, velmi bohatá na limonene, umí osvěžit i uklidnit. Aroma podporuje jasné myšlení, soustředění a cílevědomost a zároveň pomáhá utišit obavy a starosti a “otevřít srdce”.


Pomerančová esence pomáhá uvolnit napětí a odstranit frustraci, ale i rozproudit v těle energii (čchi). Pokud se tato energie zastaví, zmocňuje se nás smutek a popudlivost. Teplé, slunečné a sladké aroma pomeranče však je však dokáže rozptýlit a opětovně navodí radost a pozitivní náladu. Pokud máte sklony k perfekcionismu, jste zaměřeni na úspěch a špatně snášíte selhání, pomerančová vůně vám pomůže docílit uvolněnější nálady, která napomáhá snadnějšímu řešení problémů.


Mandarinkový esenciální olej je bohatý na limonen, jehož vlastnosti byly podrobně zkoumány ve více než 50 klinických studiích. Řadí se také mezi antioxidanty. Esenciální olej Mandarinka Harmonizuje a posiluje spánek. Výrazně pomáhá uvést do souladu dětskou psychiku.


Mátový esenciální olej čistí mysl, napomáhá koncentraci, pomáhá soustředit se na daný záměr. Dr. Wiliam N. Dember z University of Cincinati zjistil, že vdechování mátového esenciálního oleje zvýšilo mentální přesnost o 28%. Tradičně byla máta peprná považována za vizionářskou bylinu, která pozvedá ducha a přináší prorocké sny. Aroma máty čistí vzduch od přetrvávajících emocí a odstraňuje iracionální strachy. Je skvělým pomocníkem při hledání směru a jasnosti duše.


Cedrový esenciální olej je tradičně vnímán jako podpůrný a posilující životní energii a vůli. Povzbuzuje, hřeje, ale je uznáván i díky svým uklidňujícím a čistícím vlastnostem. Jeho mužské, dřevito-balzámové aroma nám pomáhá dostat se z negativních a nebezpečných situací a přeměnit je na zkušenost, z níž můžeme čerpat sílu a moudrost.


Olej z kajeputu, neboli tea tree, posiluje přirozenou imunitu. Přispívá k normální funkci dýchacího systému a dobré pohyblivosti kloubů. Výborné vlastnosti prokazuje tea tree i na psychologické úrovni.Povzbuzuje morálku a odolnost. Podporuje pozitivní postoj, pozvedá ducha, zvyšuje sebejistotu a pomáhá odstraňovat energetické blokády. Tea tree ve vás navodí pocit síly, odolnosti a spolehlivosti.


Synergickou směs BREATH (Dýchám) jsme vytvořili proto, aby se váš dýchací systém těšil dobrému zdraví v každém ročním období. Potřebnou oporu poskytují esenciální oleje z eukalyptu, borovice a smrku, které tvoří základ směsi. Spolu s majoránkovou silicí posilují vaši přirozenou tělesnou odolnost. Levandule navíc podporuje relaxaci a dobrý spánek. Ve směsi najdete také éterické oleje z myrhy a cypřiše. Nezapomínejte, že kvalita vašeho dýchání výrazně ovlivňuje celkovou kvalitu vašeho života.


Základ synergické směsi OK DIG (Příjemné trávení) tvoří esence z anýzu, fenyklu, tymiánu, jalovce, kardamomu a zázvoru. Společně mají podíl na kontrole vaší tělesné hmotnosti a přispívají k vaší vitalitě a pocitu dostatečné energie. Doplňují je esenciální oleje z máty peprné a máty rolní, citrónové trávy, pelyňku, koriandru a pačuli. Směs tak zároveň posiluje vaši imunitu a přispívá k pocitu duševní pohody a relaxace.


Směs esenciálních olejů BALANCE (Pro citovou rovnováhu) napomáhá získat zpět emoční rovnováhu. Působí energeticky na hlubších psychologických úrovních. Podporuje tak schopnost proměny. Povzbuzuje naši vůli k opuštění toho, co nám již neslouží a nenaplňuje nás. Podpoří vás v překonání omezení, únavy a vyčerpanosti k nastolení optimismu a obnovení vitality. Přináší svěžest, radost a odolnost.


Harmonická směs esenciálních olejů MIG (Volná hlava) může přispět k pocitu pohody a zdraví zejména v oblasti hlavy. Téměř polovinu směsi tvoří bazalková esence, která může napomoci překonání stresu a při navození emočního komfortu a duševní pohody. Přispívá ke zklidnění, relaxaci a zdravému spánku. Další z důležitých složek je éterický olej z pomeranče. Jeho sladká vůně může navodit pozitivní pocity štěstí a radosti, klidu a optimismu.


Hlavní přínos směsi BODYGUARD (Osobní ochránce) spočívá v ochraně před negativními vlivy z okolí. Receptura směsi BODYGUARD vychází z výzkumu, na jehož pozadí je legenda. V 15. století ve Francii skupina námořníků okrádala mrtvé. Přestože v oblasti řádil mor, tito muži se nenakazili. Po zadržení byli, výměnou za mírnější trest, přinuceni prozradit složení směsi, která je chránila před nemocí.


Účelem směsi IMM (Sebeobrana) je povzbudit imunitní systém tak, aby pracoval správně a efektivně. To zajišťují zejména eukalyptový, zázvorový, oreganový olej a olej z čajovníku (tea tree). Společně, v synergii s čistými silicemi z kadidlovníku a hřebíčku, navíc povzbuzují funkci dýchacího systému. Hřebíček je, stejně jako tea tree, antioxidant a spolu se zázvorem pečuje o zdraví našeho kardiovaskulárního systému. Dobromysl (oregano) podporuje normální trávení a činnost střevního traktu, žlučníku a jater, ale má vliv i na duševní zdraví a dobrý spánek. Ve směsi najdete rovněž kmín, kafr a pačuli.Upozornění:

Určeno do aromalamp / difuzérů a k přímé inhalaci. Nepoužívejte vnitřně. Pokud jste těhotná / kojící, konzultujte použití esencí se svým lékařem. Pokud jste v jakékoli zdravotní péči, konzultujte použití esenciálních olejů se svým ošetřujícím lékařem. Neaplikujte neředěné na kůži. Chraňte před dětmi.

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: