SUŠENÁ TŘTINOVÁ ŠŤÁVA BIO, NERAFINOVANÁ (PANELA, RAPADURA)

Tip
Značka: Bewit
79 Kč 217 Kč od 79 Kč
Varianta

Sušená třtinová šťáva, známá také jako Rapadura či Panela, je vynikajícím, 100% přírodním sladidlem s příjemným medově-ovocným nádechem. Osladit si sní můžete kaše, jogurty, pudinky a RAW dezerty. Je vhodná i na pečení a vaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO SUŠENÁ TŘTINOVÁ ŠŤÁVA (PANELA, RAPADURA)

BIO sušená třtinová šťáva, známá také jako Rapadura či Panela, je vynikajícím, 100% přírodním sladidlem. Díky tradičnímu způsobu získávání a vynechání procesu rafinace si zachovává maximální množství všech tělu prospěšných látek, bohatou karamelovou barvu a tolik příjemný medově-ovocný nádech. Osladit si s ní můžete kaše, jogurty, pudinky a RAW dezerty. Je vhodná i na pečení a vaření.

BENEFITY SUŠENÉ TŘTINOVÉ ŠŤÁVY

Vynikající a 100% přírodní sladidlo Karamelová barva, přirozeně sladká chuť, medově-ovocný nádech Tradiční způsob výroby, vynechání rafinace Vitamíny, minerály a další tělu prospěšné látky Studená kuchyně, pečení a vaření

HISTORIE

Již v období 8 000 př. n. l.

Dle dochovaných písemností je zřejmé, že byla třtinová šťáva oblíbeným sladidlem již v období 8 000 let před našim letopočtem. Přestože byla zprvu pouze planě rostoucí rostlinou, vzhledem k tolik výjimečné chuti byla velmi rychle domestikována a zpracovávána na její snadno skladovatelnou formu, sušenou třtinovou šťávu.

SLOŽENÍ

Maximální množství vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek

Sušená třtinová šťáva je 100% přírodním sladidlem. Třtina, ze které je rapadura získávána, roste přirozeně a bez lidského zásahu, jako je přihnojování či jiné chemické ošetření. Díky tradičnímu způsobu zpracování a vynechání procesu rafinace si zachovává maximální množství vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek.

POUŽITÍ

Do kaší, jogurtů, pudinků, RAW dezertů…

Sušená třtinová šťáva, známá také jako Rapadura či Panela disponuje bohatě karamelovou barvou a přirozeně sladkou chutí s příjemným medově-ovocným nádechem. Osladit si sní můžete kaše, jogurty, pudinky a RAW dezerty. Je vhodná i na pečení a vaření.

DOPORUČENÉ SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

ZEMĚ PŮVODU

Indie


ø Výživové údaje

Na 100 g
Energetická hodnota 1537 kJ / 362 kcal
Tuky 0 g
– z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 90,4 g
– z toho cukry 90,3 g
Bílkoviny 0 g
Sůl <0,005 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: