Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

RICINOVÝ OLEJ

136 Kč
Varianta

Ricinový olej - přírodní zázrak, který je ideální v péči o suchou a podrážděnou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RICINOVÝ OLEJ

Ricinový olej pokožku efektivně hydratuje, zvláčňuje a zabraňuje jejímu opětovnému vysušování. Je proto ideální v péči o suchou a podrážděnou pokožku. V kosmetickém světě se používá také jako výživný balzám na vlasy, řasy i obočí.

Zázračná kyselina ricinoolejová

Kyselina ricinoolejová, ta se podílí na zázračném působení ricinového oleje. Vyzdvihováno je zejména její protizánětlivé působení, pro které si ricinový olej poradí i s podrážděnou a zanícenou pokožkou. Navíc vytváří ideální prostředí pro hojení ranek, oděrek a popálenin. Proto by neměl chybět v žádné domácnosti.

Efektivní hydratace

Nejenže ricinový olej pokožku hloubkově hydratuje, pro obsažené nenasycené mastné kyseliny jí i aktivně zvláčňuje a zabraňuje jejímu opětovnému vysušování. Je proto ideální v péči o suchou pokožku.

V kosmetickém světě se používá také jako výživný balzám na vlasy, řasy i obočí.

Benefity, které vaší pleti a tělu dopřeje ricinový olej

  • Hloubkově hydratuje, zvláčňuje a uzamyká vlhkost v pokožce
  • Vzhledem ke svým protizánětlivým účinkům ho můžete aplikovat na suchou a zanícenou pokožku
  • Vytváří prostředí, které podporuje hojení ranek, oděrek a popálenin
  • Zlepšuje kvalitu vlasů a zklidňuje pokožku hlavy
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti

HISTORIE

První pomoc Kleopatry

Pro své zázračné působení se ricinový olej používá již po celá tisíciletí. Svůj původ má však ve starověkém Egyptě, kde byl přidáván do mnohých léčivých mastí a zkrášlujících zábalů. První pomocí byl i pro samotnou Kleopatru.

PŮVOD

INDIE

Skočec obecný (Ricinus communis) - nádherná rostlina původem z Afriky. Tolik ceněný, vysoce viskózní ricinový olej je získáván z jejich semen.

SLOŽENÍ

Ricinus Communis Seed Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Ricinový olej je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků - kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Ricinový olej můžete přidat i do pleťových masek a vlasových zábalů.

ZDROJE

[1] VIEIRA, Celme, Stefano EVANGELISTA, Rocco CIRILLO, Annalisa LIPPI a Stefano MANZINI. Effect of ricinoleic acid in acute and subchronic experimental models of inflammation. Mediators of Inflammation. 2000, 9(5), 223-228.. ISSN 09629351.

[2] Sai H S Boddu et al. Anti-inflammatory effects of a novel ricinoleic acid poloxamer gel system for transdermal delivery. Int J Pharm. 2015 Feb 1;479(1):207-11.

[3] Siva Narayanan et al. Comparison of pressure ulcer treatments in long-term care facilities: clinical outcomes and impact on cost. J Wound Ostomy Continence Nurs. 2005;32(3):163-70.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: