RAKYTNÍKOVÝ OLEJ - ZE SEMEN (50 ml)

332 Kč
Varianta

Rakytníkový olej ze semen zlatých bobulí pro vysušenou pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAKYTNÍKOVÝ OLEJ JE POHLAZENÍM SLUNCE

Rakytník dokáže vzdorovat extrémním podmínkám a ke svému životu vyžaduje opravdu málo. Svou sílu a vitalitu čerpá především ze slunečního svitu a ukládá ji do svých jasně zářivých bobulí se semeny, které svým unikátním obsahem cenných látek podporují přirozenou krásu vaší pleti.

NEJBOHATŠÍ ROSTLINNÝ ZDROJ OMEGA 7 MASTNÝCH KYSELIN

Rakytníkový olej jako jeden z mála obsahuje všechny čtyři typy omega mastných kyselin - omega-3, omega-6, omega-7 a omega-9. Vysoký obsah kyseliny linolové, linolenové a palmitoolejové posiluje přirozené bariérové funkce vaší pokožky a chrání ji před transepidermální ztrátou vody, čímž ji zajistí dlouhotrvající hydrataci a pružnost.

Štít proti vnějším agresorům

Olej ze semen rakytníku je bohatým zdrojem vitaminu E a fytosterolů, které chrání pokožku před znečištěním a volnými radikály a brání tak jejímu předčasnému stárnutí.

Přítel pro vaše vlasy

Rakytníkový olej je přímo balzámem pro suché a poškozené vlasy. Proniká hluboko do struktury vlasů, dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Usnadňuje rozčesávání a zajišťuje vlasům pevnost a lesk.

BENEFITY, KTERÉ VAŠEMU TĚLU DOPŘEJE RAKYTNÍKOVÝ OLEJ

  • Bojuje proti známkám stárnutí
  • Zvyšuje elasticitu pleti a intenzivně ji hydratuje
  • Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty
  • Dodává vlasům lesk a snižuje jejich lámavost
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje.
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti.

HISTORIE

Pro oslnivý lesk jako stvořený

Dle historických záznamů si své jméno rakytník (Hippophae) vysloužil již za vlády Alexandra Makedonského, kdy vojáci využívali olej na posilnění a srst řeckých koní měla po spasení rakytníku lesklý nádech (hippos-kůn, phaes-lesk).

Mocný citron severu

V lidovém léčitelství je rakytník tradičně používán v Mongolsku, Rusku a Číně. Vzhledem ke svému nadprůměrnému obsahu vitaminu C bývá často přezdíván jako „citroník severu“.

PŮVOD: INDIE

Za studena lisovaný olej ze semen plodů rakytníku

Rakytník řešetlákový - trnitý keř, který je rozšířen od severozápadní Evropy po východní Asii. Výsledný olej je získáván ze semen jejich plodů šetrným způsobem, lisováním za studena.

SLOŽENÍ

Hippophae Rhamnoides Seed Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte si hydratační booster

Aplikujte jako pleťový olej na obličej a dekolt. Můžete jej přidat také do pleťových masek a vlasových zábalů. Rakytníkový olej je vhodnou ingrediencí pro přípravu kosmetických přípravků - Kombinací s BEWIT esenciálním olejem a BEWIT nosnými oleji můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: