AVOKÁDOVÝ OLEJ BIO (50 ml)

156 Kč 445 Kč od 156 Kč
Varianta

Avokádový olej - král hydratace, který je jedničkou v péči o pleť suchou a namáhanou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ JE JEDNIČKOU V PÉČI O PLEŤ SUCHOU A NAMÁHANOU

BIO Avokádový olej je získáván z dužiny sluncem políbeného avokáda z dálné Keni. Pro přirozeně obsažený chlorofyl disponuje přitažlivou, smaragdově zelenou barvou a díky nenasyceným mastným kyselinám je ideálním společníkem pro hloubkovou hydrataci pleti.

Pro takřka okamžitou úlevu

Díky působivému profilu mastných kyselin utváří avokádový olej na pleti velmi příjemnou hydratační vrstvu a napomáhá v ní tímto způsobem uzamknout dostatek vlhkosti.

Avokádový olej je hutnějším kosmetickým olejem a téměř okamžitou úlevu proto přináší i pleti suché, namáhané a šupinaté. [1] Pro významný obsah kyseliny olejové se do pleti pomaleji vstřebává, a tím ji udržuje déle vláčnou a hydratovanou.

Správná volba pro zralou pleť

Společně s mastnými kyselinami obsahuje avokádový olej i vitamin E, který pleť efektivně chrání před nežádoucími volnými radikály a jinými nepříznivými vlivy okolí, čímž minimalizuje projevy jejího předčasného stárnutí. [2] Navíc je přirozeným posilovačem pro ochrannou bariéru pleti, která je neustále namáhána.

Důkladný a všestranný

Krom pleti poskytuje avokádový olej šetrnou péči i pokožce celého těla a vlasům, které zanechává krásně hebké a lesklé. Nápomoci může i ve změkčování okolní pokožky nehtů a snižování jejich lámavosti.

Díky své hutné konzistenci a jemné textuře jej můžete přidat i do různých zábalů a masážních základů.

BENEFITY, KTERÉ VAŠEMU TĚLU DOPŘEJE AVOKÁDOVÝ OLEJ

  • Posiluje bariéru pokožky a intenzivně ji hydratuje a vyživuje
  • Chrání pleť před volnými radikály
  • Je vhodný pro každý typ pleti, především pro pleť suchou, namáhanou se sklonem k šupinatění
  • Chrání před předčasným stárnutím
  • Je vhodný i k masážím a zábalům
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje.
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti.

HISTORIE

Zdroj síly a vitality

Zdroj síly a vitality - tak je na plody hruškovce přelahodného, výživná avokáda, nahlíženo po celá tisíciletí. Vysoce cennými byly již pro staré Aztéky, kteří si z nich jako první lisovali avokádový olej. Ten užívali nejen vnitřně, ale také zevně k ošetření velmi suché a podrážděné pokožky.

PŮVOD: KEŇA

Hruškovec přelahodný (Persea gratissima) - statný, stálezelený strom původem z Mexika. Tolik oblíbený avokádový olej je získáván z dužin jeho plodů.

SLOŽENÍ

Persea Gratissima Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Avokádový olej je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků - kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

ZDROJE

[1] B. Baharvand-Ahmadi, M. Bahmani, M. Rafieian-kopaei, A summary on the prominent herbal medicine effective for beauty, skin hygiene and wound healing in Iran, J. Chem. Pharm. Sci. 9 (2016).

[2] A. Naeimifar, S. Ahmad Nasrollahi, A. Samadi, R. Talari, S. Sajad Ale-nabi, A. Massoud Hossini, A. Firooz, Preparation and evaluation of anti-wrinkle cream containing saffron extract and avocado oil, J. Cosmet. Dermatol. 19 (2020) 2366-2373. https://doi.org/…1/jocd.13284.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: