Technologie a principy

Postupy, pravidla, zásady a principy v BEWIT

Na výrobcích BEWIT najdete některé z následujících piktogramů. Ty symbolizují postupy, pravidla, zásady a principy používané při výrobě, skladování a distribuci všech produktů. Mnohdy jsou naprosto jedinečné.

CTEO® - Certifikované terapeutické esenciální oleje

Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested

Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři. Bližší informace k metodám, díky kterým poznáváme tajemství těchto jedinečných darů přírody, se dozvíte zde. Víte, že si můžete analýzu oleje stáhnout na kartě každého produktu, a to pod záložkou “CERTIFIKÁTY”? Nebo si rovnou prohlédněte ukázkový příklad esenciálního oleje Eukalyptus Camaldulensis.

Pyramidized

Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

Kingshill Herbs

Ve výrobku jsou byliny a rostliny z Královy hory, kterou najdete na úpatí Moravskoslezských Beskyd, v obci Palkovice. Veškeré tyto byliny jsou v BIO, RAW a WILD kvalitě - sbíráme je v divoké přírodě, kde rostou bez použití herbicidů, pesticidů a jiných syntetických látek. Následně je sušíme za nízkých teplot (do 42 °C) tak, ať zachováváme jejich enzymy a dosahujeme nejvyšších možných výživových hodnot.

Light Essence

Výrobek obsahuje přírodní složky, které jsou speciálně upraveny a vystaveny harmonickému energeticko-frekvenčnímu působení. Jedná se o jedinečnou BEWIT technologii, při které jsou kombinovány moderní vědecké přístupy a technologie s tradičními spagyristickými a jinými metodami. Cílem je maximalizovat účinnost přípravku ve kterém je použita.

24k Gold Essence

Výrobek obsahuje přírodní složky, které jsou speciálně upraveny a vystaveny harmonickému energeticko-frekvenčnímu působení s použitím 24k ryzího zlata. Jedná se o jedinečnou BEWIT technologii, při které jsou kombinovány moderní vědecké přístupy a technologie s tradičními spagyristickými a jinými metodami. Cílem je maximalizovat účinnost přípravku ve kterém je použita.

Diamond Essence

Výrobek obsahuje přírodní složky, které jsou speciálně upraveny a vystaveny harmonickému energeticko-frekvenčnímu působení s použitím 24k ryzího zlata a minerálu Šungit. Jedná se o jedinečnou BEWIT technologii, při které jsou kombinovány moderní vědecké přístupy a technologie s tradičními spagyristickými a jinými metodami. Cílem je maximalizovat účinnost přípravku ve kterém je použita.

Gemma Complex

Ve výrobku jsou za studena získané extrakty z pupenů rostlin, jako například pupeny kaštanovníku setého, buku lesního, třešně obecné, ořechu vlašského a dalších. Gemma Complex najdete v naší holistické kosmetice a v Prawteinech, kde vždy uvádíme přesné složení.

Spagyric

Při výrobě nebo zpracování výrobku používáme zásady a postupy spagyrie, prastaré alchymistické metody z dob starověkého Egypta. Její podstatou je oddělení tří základních rostlinných principů, kterými jsou sůl, síra a rtuť. Během těchto procesů dochází nejprve k separaci, poté k čištění a ve třetí fázi probíhá znovuspojení v čistší a zesílenější podobě.

Wild

Ve výrobku jsou divoké byliny a rostliny, které rostou ve svém přirozeném prostředí - bez lidského zásahu. Jde o byliny z BEWIT pozemků Královy hory, nebo jiných čistých destinací z celého světa.

AHINSA

Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému = naše výrobky jsme na zvířatech netestovali, netestujeme a ani nikdy v budoucnosti testovat nebudeme.

Merkaba Frequency

Merkaba je hebrejský výraz pro vyjádření tzv. „posvátné geometrie“ energetického těla. Výrobek harmonizujeme unikátními frekvenčně-informačními postupy. Patří mezi ně například energie drahokamů, pyramidální energie, harmonické hudební frekvence, frekvence vybraných tónů a ladiček, síla modlitby a další harmonizační postupy.

Gemstone Balanced

Výrobek v průběhu výroby a skladování harmonizujeme a tonizujeme pomocí působení energie drahokamů a polodrahokamů.

Diamond water

Ve výrobku je diamantová voda z Chorvatska.

Kingshill water

Ve výrobku je voda z Královy hory, kterou najdete na úpatí Moravskoslezských Beskyd.

Light water (světelná voda)

Ve výrobku je voda, kterou zpracováváme tradičními spagiristickými postupy.

Sun water (sluneční voda)

Ve výrobku je voda z pyramidy Slunce, která se nachází v Bosně a Hercegovině.

Gold water

Ve výrobku je voda, kterou zpracováváme tradičními spagiristickými postupy při použití 24karátového zlata.

Keto friendly

Výrobek můžete využít při tzv. ketodietě.

Paleo friendly

Výrobek můžete využít při tzv. paleo dietě.

0% soy

Výrobek neobsahuje žádnou sóju.

With certified bio / organic ingredients

Výrobek obsahuje BIO certifikované složky.

BIO

Podle oficiální definice obsahuje certifikovaný BIO výrobek minimálně 95% surovin z ekologického zemědělství. U BEWIT výrobků jde vždy o 100% surovin, protože nepoužíváme žádné syntetické stabilizátory, barviva a jiné syntetické příměsi.

RAW

Složky výrobku zpracováváme při teplotě do 42 °C tak, abychom v co největší míře zachovali enzymy a celkovou výživovou hodnotu výrobku. Vědecké výzkumy totiž potvrzují, že při zpracování za vyšší teploty dochází k poškození, nebo úplnému zničení některých enzymů a mikronutrientů.

Vegan

Výrobek je vhodný pro vegany. Neobsahuje a ani při jeho vývoji, výrobě a testování jsme nepoužili žádné živočišné části.

Produced with Love

Výrobek vyvíjíme a vyrábíme v atmosféře lásky, harmonie a s myšlenkou prospěšnosti pro všechny, kteří ho používají.

100% pure and natural

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

CO2 extracted ingredients

Výrobek obsahuje složky, které jsou získávány tzv. superkritickou extrakcí pomocí oxidu uhličitého. Tento inovativní proces je k aktivním látkám obzvláště šetrný, neboť probíhá za nízkých teplot.

Superfood

Výrobek obsahuje výživově hodnotné superpotraviny, které jsou pro mimořádně vysoký obsah vitaminů, minerálů a širokého spektra bioaktivních látek velmi prospěšné.

Insect Free

Výrobek neobsahuje žádný hmyz ani jeho části.

Mohlo by vás dále zajímat:

  • BEWIT esenciální laboratoř
  • O BEWIT
  • Proč být s BEWIT
  • Staňte se zdarma členy BEWIT FAMILY a získejte účet plný výhod