PALO SANTO PREMIUM STICK

29 Kč
Varianta

Jemný dým uvolňující se při vykuřování Palo Santo dřívka vyrovnává rozbouřené emoce a očišťuje vzduch od negativních energií. Výborná meditační pomůcka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PALO SANTO PREMIUM STICK - PALO SANTO DŘÍVKO PRO VYKUŘOVÁNÍ

Po celá tisíciletí je dřevo Kopálu vonného, neboli Palo Santo, nezastupitelnou součástí mnoha duchovních praktik.

Během vykuřování uvolňuje jemný dým s vůní po exotickém dřevu a kokosu, který vyrovnává rozbouřené emoce a očišťuje vzduch od negativních energií.

Spolu se svým uzemňujícím charakterem je dokonalým spojencem i při meditacích a úkonech vyžadujících trvalé soustředění.

UDRŽITELNÝ ZPŮSOB ZÍSKÁVÁNÍ

Naše Palo Santo dřívka jsou získávány výhradně z přirozeně spadlých větví, které usychaly po dobu několika měsíců. Tedy udržitelným způsobem bez zbytečného kácení.

V Peru jsou stromy Kopálu vonného velmi vzácné, nekácejí se a samotný sběr spadaných větví je dokonce kontrolován tamější vládou.

BENEFITY VYKUŘOVÁNÍ PALO SANTO DŘÍVKA

Ke spojení s duchovním světem

Palo Santo je po celá tisíciletí hojně používáno v mnoha duchovních praktikách a to za účelem očištění aury od negativních energií. Zejména jeho uzemňující charakter jej činí skvělým spojencem pro duchovní povznesení, meditaci a úkony vyžadující trvalé soustředění.

Nalaďte se na vyšší vibrace a vstupte do hlubokého spojení s vaším vnitřním vědomím.

Pro duševní hygienu

Nádherně exotická a konejšivá vůně doutnajícího Palo Santo dřívka přináší pocity klidu a emoční stabilitu. Zároveň může přispívat ke klidnému a nepřerušovanému spánku.

Prostor pro hluboké dýchání

Jemný dým uvolňující se během vykuřování Palo Santo dřívka nádherně pročistí vzduch a přehluší nepříjemné pachy. Společně se svými upokojujícími účinky může pomoci zpomalit a prohloubit dýchání.

BENEFITY VYKUŘOVÁNÍ PALO SANTO DŘÍVKA V KOSTCE

  • Vyrovnává rozbouřené emoce
  • Očišťuje vzduch od negativních energií
  • Skvělý spojenec pro duchovní povznesení, meditaci a koncentraci
  • Přináší pocity klidu a emoční stabilitu
  • Může přispívat ke klidnému spánku
  • Přehlušuje nepříjemné pachy
  • Může pomoci zpomalit a prohloubit dýchání

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Poklad Incké říše

Palo Santo v překladu jako „svaté dřevo“ pochází z útrob Amazonie, kde jej staří Inkové používali při duchovních obřadech. Dodnes je kouř z dřeva jihoamerickou šamanskou komunitou používán k duchovnímu očištění od negativních energií.

ZEMĚ PŮVODU: PERU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: