Chaga 50% MycoMedica, 90 rostlinných kapslí

990 Kč

Chaga (rezavec šikmý, Inonotus obliquus) je vitální houba bohatá na velké množství bioaktivních látek. Obsahuje 4% triterpenů, melanin a kyselinu betulinovou. Díky zpracování metodou dvojité extrakce nabízíme vysoce kvalitní výtažek. Chaga s 50% polysacharidů a s garantovaným minimálním obsahem 20% beta-1,3/1,6 D-glukanů je extrakt z Chagy s nejvyšší koncentrací houbových beta glukanů na trhu. Současná legislativa omezuje uvádění informací o účincích doplňků stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O vitální houbě Chaga

Chaga (rezavec šikmý, Inonotus obliquus) je parazitická houba, kterou je možné najít na listnatých stromech, hlavně břízách. Chaga vytváří až 35centimetrové plodnice. Chaga je bohatá na velké množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů. Obsahuje také melanin, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou.

Z pohledu tradiční čínské medicíny vyživuje Gan (systém Jater), Xin (systém Srdce) a Pi (Slezinu). Podporuje obrannou Qi a z organismu odstraňuje Du (jedovatost) a Shi Re (vlhkou horkost). Podle některých zdrojů dokáže rozbíjet i Xue Yu (krevní stáze). V své aktivitě je velmi podobná houbě Coriolus, její aktivita je však zacílená více do trávicího systému.

Naši Chagu pěstujeme na břízách v civilizací nedotčené přírodě na severovýchodě Číny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: