Sušené vitální houby

7 položek celkem
auricularia susena mycomedica 100g
149 Kč

Ručně sbíraná Auricularia (jidášovo ucho, Auricularia polytricha) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

AURS
hericium susene koralovec jezaty mycomedica 100g
169 Kč

Sušené Hericium (korálovec ježatý, Hericium erinaceus) je vhodné pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

HERIS
mycomedica shiitake susena
169 Kč

Sušená Shiitake (houževnatec jedlý, Lentinula edodes) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

SHIISU
cordyceps suseny housenice cervena mycomedica 100g
199 Kč

Sušený Cordyceps (housenice červená, Cordyceps militaris) je vhodný pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

CORSU
chaga susena rezavec sikmy mycomedica 100g
199 Kč

Sušená Chaga (rezavec šikmý, Inonotus obliquus) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

REISU2
maitake susena trsnatec lupenity mycomedica 100g
199 Kč

Sušená Maitake (trsnatec lupenitý, Grifola frondosa) je vhodná pro gastronomické využití. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

MAISU
reishi susena ganoderma lucidum mycomedica 100g
199 Kč

Sušená Reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum) je vhodná pro výrobu odvarů či tinktur. Obsahuje bioaktivní látky v přirozeném poměru zdrojové houby.

REISU