Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

BEWIT SKOŘICE CEJLONSKÁ - mletá

125 Kč 297 Kč od 125 Kč
Varianta

Naše mletá skořice je povznášející kořeněná a zároveň příjemně nasládlá. Vhodná k přípravě sladkých pokrmů, dezertů a horkých nápojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKOŘICE MLETÁ

Povznášející kořeněná a zároveň příjemně nasládlá, taková je naše skořice. Zatímco snídaňovým kaším, RAW kuličkám a dalším dobrotám dodá ten pravý šmrnc, jablkový koláč dovede k dokonalosti. A skořicové šneky, ty se bez ní neobejdou. 

HISTORIE

Voňavá a prohřívající

První zmínky o skořici jsou dohledatelné již ve starých čínských spisech. Už tehdy byla voňavá kůra skořice nejen oblíbeným kořením, ale také silně prohřívajícím prostředkem využívaným v mnoha medicínských systémech. [1,2] 

SLOŽENÍ

Prášek z kůry skořicovníku

Skořicovník - stálezelený tropický strom dosahující výšky neuvěřitelných 50 metrů. Vyhledáván je zejména pro tolik aromatickou kůru, která je po usušení namletá na jemný prášek, výslednou skořici.

Přírodní afrodiziakum

Je obecně známo, že již samotné přivonění si ke kousku skořice jednoduše zlepšuje náladu. A tady její působnost zdaleka nekončí. Pro svou slastnou chuť se stala celosvětově uznávaným afrodiziakem, který skutečně zažehne vášeň. [1] 

POUŽITÍ

Do snídaňových kaší, RAW kuliček, koláčů a šneků

Naše mletá skořice je povznášející kořeněná a zároveň příjemně nasládlá. Zatímco snídaňovým kaším, RAW kuličkám a dalším dobrotám dodá ten pravý šmrnc, jablkový koláč dovede k dokonalosti. A skořicové šneky, ty se bez ní neobejdou. 

ZEMĚ PŮVODU: INDIE 

ZDROJE

[1] Health Benefits of Culinary Herbs and Spices. Jiang: Journal of aoaC international 2019, 102 (2), 395-404.

[2] Anup S., H.; Ajit V., S.; Sangita R., P.; et al. Effect of cinnamon supplementation on fasting blood glucose and insulin resistance in patients with type 2 diabetes. Pravara Med Rev. 2019, 11 (2), 4-6.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: