Srdce lva - Leo Prema

168 Kč

Kniha zázračných slov pro muže. Tato maličká knížečka, která se bez problémů vejde do kapsy či kabelky, přináší více než 400 silných afirmací, které vám pomohou transformovat se z housenky na pestrobarevného motýla a vzlétnout do světa nevídaných možností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SRDCE LVA, KNIHA ZÁZRAČNÝCH SLOV PRO MUŽE

Neustále se transformujeme. Neustále podléháme změně. Vybíráme si sami, čím budeme.

Jak? Vybíráme si každou jednu sekundu, co si o sobě budeme myslet.

Víte, co si o sobě myslí bojovník se srdcem lva?

Neplazte se sami po zemi, když můžete kráčet a nekráčejte, když můžete létat!

Určitě jste už na své cestě narazili na fenomén pozitivního myšlení. Je však těžké myslet pozitivně, když nás od malička učili omezeným představám, že? Tato maličká knížečka, která se bez problémů vejde do kapsy či kabelky, přináší více než 400 silných afirmací, které vám pomohou transformovat se z housenky na pestrobarevného motýla a vzlétnout do světa nevídaných možností. Autor je sbíral více než 5 let a vytvořil speciální verzi pro ženu a i pro muže. Neplazte se sami po zemi, když můžete kráčet a nekráčejte, když můžete létat! Ať se slova z této knihy stanou vašimi křídly a navždy vás osvobodí od okovů strachu.

Svět je našim zrcadlem

Dnes je už známou skutečností a uvědomuje si ji čím dál tím více lidí - že náhody neexistují. Vše, co ve svém životě zažíváme, si vytváříme sami prostřednictvím našich myšlenek a emocí. Svět je našim zrcadlem. Jsme 100% zodpovědní za každý aspekt svého života - bez výjimky. Každá naše myšlenka je semínkem a každé semínko má potenciál vyrůst. Co zasejeme, to budeme sklízet, jak by řekl Ježíš. Je nelogické očekávat, že po zasetí semínka mrkve vyroste třešeň, nebo čekat, že ze semínka pampelišky vyrostou krásné růže.

Když zaséváme semínka nenávisti, kritiky a strachu, podporujeme růst jedovatého plevele. Ale když zasejeme semínka síly, lásky a vděčnosti, můžeme se těšit na nádherné zdravé plody, stromy poseté květy. Život je ve skutečnosti dokonale spravedlivý, protože je na nás, jaká semínka si vybereme, a vždy nám vyroste přesně to, co jsme zaseli. Strom poznáš podle jeho plodů. Často vidíme, jak našim dětem vysazujeme do mysli semínka strachu a kritiky. Jsou to ta nejhorší semínka vůbec, protože z nich vyrostou parazity schopné zničit člověku život. Učíme děti omezeným představám, a tak je nevědomě odsuzujeme k omezenému životu. Infikujeme je strachem. Děláme to nevědomě, vysazujeme do dětí semínka, která do nás vložila společnost. Mozek je jako počítač, ve kterém jsou nainstalovány programy. Tisíce různých programů vytváří naší realitu. Naše mysl je naštěstí plastická a přizpůsobivá, je možné z ní odinstalovat staré a nefunkční programy, virusy strachu a nainstalovat nové, zdravé a silné programy.

Srdce lva je sbírkou „semínek“ ze šťastné zahrady, je to Antivirus. Můžete se inspirovat a obohatit svůj život o nové čerstvé postoje k Životu. Tyto programy jsou velmi jednoduché a účinné. Je potřeba si je trpělivě opakovat, aby je i náš počítač - mozek - přijal. Díky praktickému rozměru si můžete Srdce lva vzít všude sebou a vždy, když potřebujete, stačí otevřít a naladit se. Nejlepší, co můžete pro svět udělat, je zbavit se strachu v hlavě, osvobodit své srdce, šířit svou dobrou vibraci a odvážně zasévat semínka lásky, vděčnosti a síly.

Upozornění: Výše uvedené Informace shrnují obsah a případně názor autora knihy.

Autor: Leo Prema

Vydavatelství: Hladohlas

Rok vydání: 2014

Jazyk: slovenština

Počet stran: 160

Vazba: měkká vazba

Rozměr: 74×105mm

Hmotnost: 55 g

Jazyk knihy: slovenština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: