Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

Esenciálne oleje - praktická príručka - Alexandra Kovačičová a Marek Pelčák

772 Kč

Autoři této jedinečné příručky vytvořili knihu, která patří k tomu nejlepšímu co lze na trhu v oboru aromaterapie najít. Bude ozdobou knihovny všech příznivců zdravého životního stylu, esenciálních olejů, aromaterapeutů, masérů, lékařů nebo naturopatů. Ocení ji úplní začátečníci i zkušení profesionálové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ESENCIÁLNE OLEJE - PRAKTICKÁ PRÍRUČKA

Příručka představuje neocenitelný a přehledným zdroj informací a inspirace pro nováčky i zkušené aromaterapeuty. Jednoduchým a čtivým způsobem vás seznámí se vším co potřebujete vědět o esenciálních olejích.

Jednoduše nalistujte oblast, která lidi zajímá, ať už to je specifický problém, nebo esenciální olej a hned máte k dispozici danou informaci. Pokud pracujete s klientem, tak mu můžete informace ukázat nebo pasáž vyfoťte a pošlete. Příručka může pracovat za vás.

V knize najdete například:

  • Jak a proč esenciální oleje fungují.
  • Jak vybrat esenciální oleje.
  • Rozdělení olejů do skupin podle jejich vlastností.
  • Různé způsoby jejich použití.
  • Recepty na výrobu domácí kosmetiky či drogerie.
  • Jak esenciální oleje používat u zvířat, dětí či při sportu.
  • Které oleje pomáhají v konkrétních situacích.
  • Rozdělení a použití všech esenciálních olejů.

Podtitul: Více než 200 receptů a způsobů užití pro přírodní aromaterapii
Autor: Alexandra Kovačičová a Marek Pelčák
Rok vydaní: 1. vydanie, november 2021
Formát: spirála, 448 strán
Jazyk: Slovenština
ISBN: 978-80-974018-0-1

Ukázka z publikace: odkaz

 

Uvedené informace a informace v publikaci byly sepsány autory pouze se záměrem soukromého výzkumu a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Informace v knize nejsou míněny jako lékařská rady. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena a schválena regulačními orgány ani pracovníky a společností BEWIT.

Kniha vyjadřuje názory autorů, nejedná se o materiál vydaný a schválený společností Bewit.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: