Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

RAJČATOVÝ OLEJ (50 ml)

141 Kč
Varianta

Poznejte sílu antioxidantů. Rajčatový olej je ideální pro zralou, poškozenou a problematickou­ pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAJČE DĚLÁ ZÁZRAKY NEJEN V TĚLE, ALE I NA PLETI

Základní znalostí je, když víte, že rajče patří mezi ovoce. Moudrostí potom je, když si rajčatový olej naordinujete do vaší rutiny v péči o pokožku. Mocné účinky těchto plodů dělají totiž doslova zázraky na Vaši pleti.

Za touto schopností je zodpovědný především jeden z nejvíce opěvovaných antioxidantů lykopen, který je schopným pomocníkem v boji proti volným radikálům. Kromě toho chrání před negativními vlivy UV záření a s tím i úzce souvisejícím předčasným stárnutím pokožky. [1] Dávka antioxidantů A, C, E, minerálních látek a stopových prvků z rajčat mají na vaši pokožku rozjasňující a obnovující účinky. Kyselost těchto plodů vyrovnává v pokožce hladinu pH a tím brání hromadění bakterií a odumřelých kožních buněk.


Skvělý pomocník v boji proti problematické pleti

Adstringentní (stahující) účinky rajčatového oleje pomáhají redukovat přebytečný maz, čímž snižují šance na výskyt nedokonalostí jako jsou akné a pupínky. BEWIT rajčatový olej je proto i skvělým pomocníkem pro problematickou­ pleť.

Benefity, které vaší pleti a tělu dopřeje rajčatový olej

  • Rozjasňuje, vyrovnává hladinu pH pokožky a má adstringentní (stahující) účinky
  • Rychle se vstřebává a netvoří mastný vzhled
  • Je vhodný pro každý typ pleti, především pro pleť zralou, problematickou a poškozenou
  • Redukuje přebytečný maz, zbavuje odumřelých buněk a pročišťuje póry
  • Přítomný lykopen pomáhá v boji proti volným radikálům, UV záření a stárnutí pokožky
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Působí revitalizačním účinkem

HISTORIE

Velikost hrášku a dlouhá cesta z Jižní Ameriky na jih Evropy

Rajče jedlé (Solanum lycopersicum) má svůj původ v Jižní Americe, kde divoké odrůdy dorůstaly velikosti hrášku. Aztékové tyto odrůdy hojně používali při vaření. Až v 16. století, kdy Mexiko kolonizovali Španělé, byla rajčata převezena do Evropy. Konkrétně do španělské a italské kuchyně.

Ve Francii a v severní Evropě se rajče pěstovalo jako okrasná rostlina, neboť byla botaniky klasifikována jako lilek, který je příbuzný jedovaté belladony. K tomuto mínění dopomohl i fakt, že nezralé plody rajčat jsou toxické.

PŮVOD: INDIE

Rajče je vytrvalou rostlinou bylinného charakteru, která se pěstuje pro dužnaté bobule. Vykazuje širokou klimatickou toleranci - díky tomu se pěstuje jak v tropických, tak i v mírných oblastech, kde však dosahuje menšího růstu.

SLOŽENÍ

Solanum Lycopersicum Seed Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Rajčatový olej je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků - kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

ZDROJE

[1] Cooperstone et al. Tomatoes protect against development of UV - induced keratinocyte carcinoma via metabolomic alterations. Scientific Reports 7. 2017 article no, 5106.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: