Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

OLEJ ZE SEMEN HLÁVKOVÉHO SALÁTU (50 ml)

219 Kč
Varianta

Hlávkový salát. Infuze plná vitamínů, minerálů a mastných kyselin v té nejčistší formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TENTO OLEJ JE DŮKAZEM, ŽE HLÁVKOVÝ SALÁT NENÍ JENOM K JÍDLU

O tom, že salát není pouze k jídlu svědčí i náš neotřelý zázrak v podobě oleje ze semen egyptského hlávkového salátu, který je jediný svého druhu. I když není v našich končinách příliš známý, jeho tradice spadá až do dávné historie starověkého Egypta, kde byla semena salátu nalezena i ve faraónských hrobkách.


Blahodárné účinky oleje jsou absolutním požehnáním pro vaši pleť

Olej ze semen hlávkového salátu se pyšní významným zdrojem antioxidantů, jako je vitamin A, který pomůže vaší pokožce při obnově a obměně kožních buněk. Tím viditelně vede k rozjasnění a podpoře mladistvého vzhledu. Dávka hodnotných lipidů je přínosná ke zmírnění podrážděné pokožky a k obnově kožní bariéry, která je často vystavována různým mýdům, odličovadlům a prostředí jako takovému. Své výhody uplatňuje i pro posílení a zvýšení vitality vašich vlasů.

Benefity, které vaší pleti a tělu dopřeje olej ze semen hlávkového salátu

  • Je výborný emollient (změkčovač pokožky), který má dobré hydratační schopnosti, uklidňuje a rozjasňuje
  • Je vhodný pro každý typ pleti, včetně pleti podrážděné se sklonem alergických kožních reakcí
  • Dodává rovnováhu a přispívá k obnově kožní bariéry
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti
  • Slouží i ke zvlhčení a podpoře lesklých vlasů

HISTORIE

Pomyslné afrodiziakum i prostředek vyvolávající spá­nek

Pro své blahodárné účinky se hlávkový salát (Lactuca Sativa) pěstoval už starověkými Egypťany. Vyklíčený salát byl dokonce zasvěcený staroegyptskému bohu plodnosti Min, jakožto falický symbol a pomyslné afrodiziakum.

Hlávkový salát byl známý i ve starověkém Řecku, kde ho lékaři používali jako prostředek vyvolávající spánek. Své místo si našel taktéž v starověkém Římě, odkud se rozšířil do celé Evropy. Následně ho přivezl Kryštof Kolumbus i na americký kontinent.

PŮVOD: EGYPT

Hlávkový salát roste původně v Asii, odkud se vede největší export. Je jednoletou, 20-30 cm vysokou rostlinou, která se pěstuje pro šťavnaté salátové listy a na olej bohatá semena. Ty jsou napěchovaná množstvím vitamínů a minerálních látek.

SLOŽENÍ

Lactuca Sativa Seed Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Olej ze semen hlávkového salátu je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků - kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: