Nakupte alespoň za 690 Kč a dopravu máte zdarma (platí do neděle 24.9.2023)!

KIWI OLEJ - ZE SEMEN (50 ml)

392 Kč
Varianta

Kousek novozélandské krásy, a to zejména pro suchou, zralou, přetíženou a problematickou­ pleť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KIWI OLEJ BUDE VAŠÍ POKOŽCE OPRAVDU CHUTNAT

Pojmenování tohoto exotického pokladu vzešlo na základě podobnosti s nelétavým ptákem Kiwi, který má svůj původ na Novém Zélandu. Tedy na místě, odkud pochází i náš zlatý olej ze semen těchto skvostných plodů.


Semínka nabitá úžasnou kombinací látek

Malá, avšak mocná semínka se ukrývají pod ochmýřenou slupkou ve smaragdově zelené dužině. Jsou nabitá přímo úžasnou kombinací látek, které dodají vaší pokožce požadovanou jiskru. Vysoké množství esenciálních mastných kyselin (kyselina linolenová a alfa-linolenová) uzamyká v pleti vlhkost a činí ji pružnější. Zároveň přináší úlevu od podrážděné, svědivé a šupinaté pokožky. [1] Zklidňuje, sjednocuje tón pleti a stahuje póry. Redukuje také zarudnutí, čímž se stává skvělým pomocníkem na ošetření sluncem poškozené pleti. [2] Díky svému bohatému obsahu antioxidantů dokáže pleť rozjasnit a chránit kožní buňky před volnými radikály, které jsou důvodem předčasného buněčného stárnutí. [3]

Olej je blahodárný pro pokožku celého těla i pro vaše vlasy

Olej můžete aplikovat na pokožku celého těla. Účinky oleje jsou navíc blahodárné i pro vaše vlasy. Pokud máte suché, polámané a drsné kadeře s lupy a roztřepenými konečky, tento olej je předurčen veškeré tyto problémy vyřešit.

Benefity, které vaší pleti a tělu dopřeje kiwi olej

  • Hloubkově hydratuje, zvláčňuje a uklidňuje suchou, podrážděnou a svědivou pokožku
  • Dodává ji elasticitu a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pokožky
  • Chrání před volnými radikály a působí tak preventivně proti stárnutí pokožky
  • Zklidňuje, sjednocuje, rozjasňuje
  • Stahuje póry a skvěle se absorbuje
  • Uzamyká ve vlasech vlhkost a dodává jim zdravý vzhled
  • Je vhodný pro každý typ pleti, především pro pleť suchou, problematickou, přetíženou a zralou
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti

HISTORIE

Jak se z čínského angreštu stalo kiwi

Kiwi je ovocem, které roste na dřevinách rodu aktinidie. Jeho původ je překvapivě v Číně, odkud se rozšířilo i do Japonska, na Sibiř nebo Taiwan. Původní druh však chutnal jako angrešt, proto byl pojmenován jako čínský angrešt.

Na Nový Zéland se kiwi dostalo až počátkem 20. století, kde se začalo i komerčně pěstovat. Nový Zéland si i dlouhou dobu udržel prvenství v exportu tohoto ovoce (mimo jiné zde kiwi získalo i své pojmenování). Dnes prvenství ve vývozu patří Číně. Ovšem vyšlechtěné odrůdy, jak je známe dnes, mají svůj oficiální původ na Novém Zélandu. Hojně se kiwi také pěstuje v Japonsku, Chile a USA.

PŮVOD: NOVÝ ZÉLAND

Kiwi pro své úspěšné pěstování vyžaduje podmínky mírného až teplejšího klimatu. Do Česka se dostávají zejména kiwi z Itálie. A to ať už z důvodu dostupnosti, skladovatelnosti nebo nízké ceny.

SLOŽENÍ

Actinidia Chinensis Seed Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte luxusní péči své pleti, krku i celému tělu

Aplikujte na čistou pleť, krk a tělo jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami.

Kiwi olej je vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků - kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

ZDROJE

[1] GEORGES, Piombo, Barouh NATHALIE, Barea BRUNO, Boulanger RENAUD, Brat PIERRE, Pina MICHEL a Villeneuve PIERRE. Characterization of the seed oils from kiwi (Actinidia chinensis), passion fruit (Passiflora edulis) and guava (Psidium guajava). Oléagineux, Corps gras, Lipides. 2006, 13(2-3), 195-199.

[2] Junji Tanaka et spol. Suppressive E ect of Defatted Kiwi Fruit Seed Extract on Acute Inflammation and Skin Pigmentation. Food Sci. Technol. Res., 2007. 13 (4), 310-314.

[3] DENG, Jianjun, Qingqing LIU, Chao ZHANG, Wei CAO, Daidi FAN a Haixia YANG. Extraction Optimization of Polyphenols from Waste Kiwi Fruit Seeds (Actinidia chinensis Planch.) and Evaluation of Its Antioxidant and Anti-Inflammatory Properties. Molecules . 2016, 21(7), 832-844.ISSN 14203049.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: