AMARANTOVÝ OLEJ BIO (50 ml)

839 Kč
Varianta

Laskavý pomocník v péči o suchou, citlivou a zralou pleť. Vyroben s láskou a péčí v našem výrobním závodě v Ostravě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO AMARANTOVÝ OLEJ

Pozoruhodné působení amarantového oleje tkví zejména v jeho profilu prospěšných látek, které jsou důležitými stavebními kameny i pro naši vlastní regeneraci. Začleněním těchto látek do vašeho rituálu v péči o pleť můžete vnést tyto vitalizující a transformační vlastnosti i do vaší pokožky.

Laskavá péče o suchou, citlivou a zralou pleť

Co ale opravdu dělá amarantový olej tak jedinečným a cenným je vysoký obsah účinného antioxidantu vitaminu E ve své nejvyšší aktivní formě tokotrienolu a skvalenu. [1] Spolu s unikátním zastoupením mastných kyselin amarantový olej pokožku zjemňuje, čistí a zvláčňuje. Poradí si také s rozličnými kožními problémy i nepříjemným pnutím. Pro suchou, citlivou a zralou pleť je tak hotovým pokladem. [2]

Snadno se vstřebává, navrací rovnováhu

Amarantový olej je nekomedogenní, snadno se vstřebává a navrací pleti rovnováhu. Stejně tak si hravě poradí i s poškozenými konečky vlasů a lámavými nehty. [3]

BENEFITY, KTERÉ VAŠÍ PLETI A TĚLU DOPŘEJE AMARANTOVÝ OLEJ

  • Pleť čistí, zjemňuje a udržuje v ní vlhkost
  • Může zmírňovat zarudnutí a nepříjemné pnutí - uklidňuje citlivou a zánětlivou pokožku
  • Je vhodný k ošetření před a po opalování vysušené a sluncem poškozené pokožky
  • Je nekomedogenní, bojuje proti nadměrnému mazu a snadno se vstřebává
  • Je určený i pro zralou pleť, kde schopně redukuje viditelnost jemných vrásek
  • Chrání buňky před kyslíkovými radikály a podporuje elasticitu pleti
  • Dodává lesk a sílu poškozeným vlasům a brání lámání nehtů
  • Hodí se i jako podkladová báze pod make-up
  • Uplatňuje se jako nosný olej pro BEWIT esenciální oleje - smícháním se prodlužuje doba postupného vstřebávání esenciálního oleje
  • V kombinaci s BEWIT esenciálními vodami se postará o hlubokou hydrataci a rovnováhu pleti

HISTORIE

Nesmrtelný, nevadnoucí

Amarant, též známý jako laskavec je exotickou pseudoobilovinou odolávající i drsným životním podmínkám. Jeho botanický název je odvozen od řeckého slova „amárantos“, které v českém překladu znamená - nesmrtelný, nevadnoucí.

Zázračné zrno

Vysoká výživová hodnota, nenáročné pěstování a velká odolnost. Pro tyto vlastnosti byl amarant oblíbeným již u dávných Inků, Mayů a Aztéků. Na olej bohatá semena jimi byla natolik ceněná, že si vysloužila označení ,,zázračné zrno”.

PŮVOD:

ČESKÁ REPUBLIKA

Náš amarantový olej si lisujeme sami u nás ve výrobním závodě v Ostravě. Proces lisování oleje je korigován tak, aby nedošlo k překročení teploty 42°C, čímž je ve výsledném oleji zachováno maximální množství tělu prospěšných látek.

SLOŽENÍ

Amaranthus Spinosus Seed Oil

NÁVOD K POUŽITÍ

Dopřejte své pleti, krku i celému tělu tu nejjemnější péči

Amarantový olej aplikujte přímo na očištěnou pleť a dekolt jako součást své rutinní péče. Pro kompletní péči a obnovení ochranné hydro-lipidové bariéry jej kombinujte s našimi luxusními BEWIT esenciálními vodami. Amarantový olej je dále vhodný i jako základní olej pro přípravu kosmetických přípravků - kombinací s BEWIT esenciálním olejem můžete naředit koncentraci přesně na míru vašim potřebám a prodloužit tak dobu vstřebávání samotného esenciálního oleje. Olej také můžete přidat do pleťových masek a vlasových zábalů.

ZDROJE

[1] LOZANO-GRANDE, M. Azalia, Shela GORINSTEIN, Eduardo ESPITIA-RANGEL, Gloria DÁVILA-ORTIZ a Alma Leticia MARTÍNEZ-AYALA. Plant Sources, Extraction Methods, and Uses of Squalene. International Journal of Agronomy. 2018, 1-13. ISSN 16878159.

[2] José M. Lou‐Bonafonte et al. Current Insights into the Biological Action of Squalene. Molecular nutrition & Food research. 2018, vol. 62, 15. 1800136.

[3] WOLOSIK, Katarzyna, Ilona ZAREBA, Arkadiusz SURAZYNSKI a Agnieszka MARKOWSKA. The Possible Pre-and Post-UVA Radiation Protective Effect of Amaranth Oil on Human Skin Fibroblast Cells. Pharmacognosy Magazine.2017, 13, S339. ISSN 09731296.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: