Esenciální olej POMERANČ SUN

Tip
Značka: Bewit
274 Kč 559 Kč 65 Kč od 65 Kč
Varianta

Zbavte se chmur s posilou osvěžující energie čerstvě řezaných pomerančů. Konečně je tady SUN verze, se kterou můžete vyjít i na sluníčko. Vůně: citrusová, svěží, trpká, nasládlá. Použití: inhalace, koupel, péče o pleť a pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ A PŘÍRODNÍ CTEO® ESENCIÁLNÍ OLEJ POMERANČ SUN / BEWIT ORANGE SUN / CITRUS SINENSIS

Esenciální olej BEWIT POMERANČ SUN

Známý také jako: pomerančovník čínský. Najde si své místo ve vaší pleťové a tělové kosmetice. Přijde vhod i po vydatném jídle. Pro čistotu, lehkost, optimismus a kreativitu. Nechte se rozproudit šťavnatým jižním sluncem.

Klasický versus SUN

Vůně esenciálního oleje z pomeranče se může v závislosti na způsobu získávání mírně lišit. V porovnáním s klasicky lisovaným esenciálním olejem je SUN verze díky dodatečné destilaci trpčí a kyselejší.

Složení

Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene*, linalool*, benzyl alcohol*, * přirozená součást esenciálního oleje

Benefity

  • odmastí a ztonizuje
  • osvěží a povzbudí
  • povznese

Možnosti použití

Inhalace
Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje.

Péče o pleť a pokožku
Sérum z pěti kapek esenciálního oleje a 30 ml kosmetického oleje jemně vmasírujte do pleti či pokožky, event. proveďte masáž celého těla.

Koupel
Připravenou směs 3 - 5 kapek esenciálního oleje a tří polévkových lžic smetany, medu nebo tekutého mýdla důkladně vmíchejte do vodou napuštěné vany.

Země původu

Itálie


Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT Orange SUN
Latinský název: Citrus sinensis
Země původu: Itálie
Část rostliny: Fruit peel
Způsob získávání: Cold pressed and steam distilled
Barva: Colourless
Vůně: Fresh, typical of fruit
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,475
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 8028-48-6
Šarže: AX2022/03

CERTIFIKÁTY

BEWIT Pomeranč SUN - AX2022/03

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Doporučení

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.


Upozornění

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: