Esenciální olej POMERANČ SUN

Tip
Značka: Bewit
65 Kč 274 Kč 559 Kč od 65 Kč
Varianta

Vůně je svěží, typicky citrusová. Působí velmi příjemným a povznášejícím dojmem, který vede k navození dobré nálady a relaxace. Výborný je v péči o pleť mastnou a problematickou. Citrusových esenciálních olejů už se v létě bát nemusíte. Konečně je tady SUN verze, se kterou můžete vyjít na sluníčko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEWIT® POMERANČ SUN

Pomerančový olej evokuje pocit vůně čerstvě řezaných pomerančů. Přináší osvěžující energii, spontánnost, podporuje optimismus, kreativitu a navozuje dobrou náladu. Může být proto slibným společníkem i při nespavosti a trudomyslnosti. Jeví se také jako skvělý podpůrný prostředek pro správné zažívání a revitalizaci organismu. Zejména pro jeho čistící vlastnosti je jako stvořený pro pleť mastnou a problematickou.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z KŮRY PLODŮ POMERANČE

Pomerančovník čínský (Citrus sinensis) - stálezelený strom, který je jedním z nejvíce pěstovaných stromů na celém světě. Výsledný esenciální olej je získáván z kůry jeho plodů šetrným procesem, lisováním za studena. Furanokumariny jsou z oleje odstraněny opakovanou parní destilací.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

BEWIT® POMERANČ SUN esenciální olej je prostý přirozeně se vyskytujících látek zvaných furanokumariny, které mají tendenci zvyšovat citlivost kůže vůči UV záření.

SLOŽENÍ

Esenciální olej z pomeranče je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní je považována látka zvaná D-Limonene.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE Z POMERANČE

Pozitivní přístup k životu

Pomerančový esenciální olej působí příznivě i na psychiku. Jeho teplé, slunečné a povzbuzující aroma přináší radost a pozitivní náladu. Dále navozuje pocity jistoty a vytváří poklidnou atmosféru, která vybízí ke snadnějšímu řešení problémů. Výborným společníkem je i při relaxaci.

Na mastnou a problematickou pleť

Smícháním s nosným olejem může být esenciální olej z červených pomerančů aplikován i na pleť. Zejména pro jeho čistící působení je jako stvořený pro pleť mastnou a problematickou.

Důkladný úklid

Pomerančový olej může být užitečný i při úklidu. Hlavní složka limonene je přidávána do mnoha čistících produktů. Zejména do těch, které si poradí i s lepkavými skvrnami a odolnou mastnotou.

BENEFITY POMERANČOVÉHO ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Neobsahuje furanokumariny, které zvyšují citlivost kůže vůči UV záření
  • Povznáší, navozuje dobrou náladu a relaxaci
  • Podporuje optimismus, spontánnost a kreativitu
  • Slibný pomocník při nespavosti a trudomyslnosti
  • Vhodný pro pleť mastnou a problematickou
  • Užitečný pomocník při úklidu
  • Zředěný s nosným olejem může být aplikován i na pleť
  • Výborný jako čistící prostředek

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje
[ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200


*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Dar z Asie

Jak už samotný název napovídá, původ pomerančovníku je směřován do jihozápadní Číny. Byli to staří Číňané, kteří objevili jeho terapeutické účinky ve spojitosti s trávicím traktem. Dodnes je kůra pomeranče velmi důležitou ingrediencí v tradiční čínské medicíně. A díky portugalským kolonizátorům jsou pomeranče notoricky známým ovocem i v Evropě.

ZEMĚ PŮVODU: ITÁLIE

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT® Orange SUN
Latinský název: Citrus sinensis
Země původu: Italy
Část rostliny: Fruit peel
Způsob získávání: Cold pressed and steam distilled
Barva: Colourless
Vůně: Fresh, typical of fruit
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,475
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 8028-48-6
Šarže: AX2022/03

CERTIFIKÁTY

Pomeranč SUN - AX2022/03

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: