Esenciální olej SKOŘICE LAWANG

45 Kč 292 Kč 595 Kč od 45 Kč
Varianta

Navraťte své energii plynulý tok a prožijte pocit opravdového uvolnění pod teplým závojem orientální vůně. Vůně: teplá, kořenitá, balzámová, hřebíčková. Použití: masáž, obklad, inhalace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ A PŘÍRODNÍ CTEO® ESENCIÁLNÍ OLEJ SKOŘICE LAWANG / BEWIT LAWANG / CINNAMOMUM CULILAWAN

Esenciální olej BEWIT skořice lawang

Známý také jako: skořicovník culilawan. Zklidněte se a umocněte v sobě pocity důvěry a jistotyHřejivou masáží vyzrajte nad projevy přepracování, obkladem zažeňte lokální diskomfort. Již také bez obav z bodavého hmyzu či jeho nepříjemného svědění. S pár voňavými kapkami, které zaručeně ukonejší, povzbudí a obdarují i vaše smysly.

Vícero skořicovníků

Přestože jsou naše esenciální oleje ze skořicovníků získávány z rostlin stejného rodu, jejich vůně se liší. Zatímco vůně Skořice Lawang (Cinnamomum culilawan) má kouřové tóny a Kassie (Cinnamomum cassia) je kořenitější, vůně esenciálního oleje z kůry skořicovníku cejlonského (Cinnamomum zeylanicum) je o něco svěžejší a z jeho listů pak bylinná.

Složení

Cinnamomum Culilawan Leaf / Wood Oil, Eugenol*, limonene*, isoeugenol*, coumarin*, * přirozená součást esenciálního oleje

Země původu

Indonésie

Benefity

  • přírodní repelent
  • uvolní svaly a klouby
  • zharmonizuje tok tělesné energie

Možnosti použití

Inhalace
Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje.

Masáž
Připravenou směsí z pěti kapek esenciálního oleje a 30 ml nosného oleje jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

Obklad
Připravenou směsí z pěti kapek esenciálního oleje a 30 ml nosného oleje jemně masírujte plosky nohou či celé tělo.

Doporučení

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.

Jak používat?

Technologie a proces výroby

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: