Esenciální olej GALGÁN

56 Kč 433 Kč od 56 Kč
Varianta

Poznejte sílu kořene, který umocní mužskou sílu. Vůně: kořenitá, zázvorová a kafrová, s tóny pepře a borovicového jehličí. Použití: masáž, inhalace, parfém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% ČISTÝ A PŘÍRODNÍ CTEO® ESENCIÁLNÍ OLEJ GALGÁN / BEWIT GALANGAL / ALPINIA GALANGA

Esenciální olej GALGÁN VELKÝ

Známý také jako: kulanjan, siamský zázvor, thajský zázvor, laos, modrý zázvor. Objevte mimořádně ozdravné účinky galgánu. Dejte stopku i studeným končetinám a diskomfortu po jídle. Orientální vůně, základ do smyslného pánského parfému. Skvělá ingredience do jemně prohřívajících masážních směsí.

GALANGAL VERSUS ALPINIA

Přestože jsou naše esenciální oleje z galangalu a alpinie získávány z kořenů rostlin stejného rodu, jejich vůně se výrazně liší. Zatímco vůně Alpinie je více ovocná a jemná, vůně Galangalu je kořenitější a těžší. I přes jeho blahodárné působení není tento esenciální olej určen dětem do 10 let ani těhotným a kojícím ženám.

SLOŽENÍ

Alpinia Galanga Rhizome Oil, Limonene*, geraniol*, * přirozená součást esenciálního oleje

ZEMĚ PŮVODU

Indie

BENEFITY

  • opečuje pleť a pokožku
  • podpoří zdravou sexualitu
  • utěší a nastimuluje

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Inhalace
Do difuzéru či inhalační tyčinky nakapejte 3 - 5 kapek esenciálního oleje.

Masáž
Připravenou směsí z pěti kapek esenciálního oleje a 30 ml nosného oleje jemně masírujte plosky nohou či namožené svaly.

Parfém
Smíchejte 1 kapku esenciálního oleje s 10 ml jojobového oleje v roll-on lahvičce

DOPORUČENÍ

Vůně jednotlivých šarží esenciálních olejů se mohou vlivem měnícího se počasí a rozdílných podmínek pěstování mírně lišit.

Kvalita CTEO® umožňuje všechny způsoby běžných aromaterapeutických aplikací. Vždy je však nutné respektovat zásady bezpečného použití a nepřekračovat doporučené dávkování esenciálních olejů.

Před aplikací na kůži se doporučuje provést test citlivosti. (Malé množství esenciálního oleje naředěného dle vzoru s nosným olejem vyzkoušejte na zápěstí. Tímto způsobem zjistíte, zda vám daná směs vyhovuje.)

Děti jsou vůči působení esenciálních olejů mimořádně citlivé, proto je nezbytné jejich použití vždy konzultovat s odborníkem a dbát zvláštní opatrnosti.

Citliví a chronicky nemocní jedinci, těhotné a kojící ženy by také měli použití směsi vždy konzultovat s certifikovaným aromaterapeutem či lékařem. Stejně tak by měl postupovat kdokoliv, u něhož přetrvávají pocity diskomfortu.

Velká obezřetnost je rovněž nutná, pokud jsou během vaší inhalace v blízkosti zvířata. Je potřeba jim poskytnout prostor opustit místnost.

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT Galangal
Latinský název: Alpinia galanga
Země původu: Indie
Část rostliny: Seeds
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Light yellow
Vůně: Strong, musk
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,475
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 84455-19-6
Šarže: AX2022/10

CERTIFIKÁTY

BEWIT Galgán - AX2022/10

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: