Esenciální olej VOŇATKA

246 Kč 502 Kč 50 Kč od 50 Kč
Varianta

Vůně je travnatá, sladce květinová s podtóny růží. Na psychické úrovni navozuje pocity svobody a volnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAMAROSA

Popudivá jamarosa je esencí, která ulehčuje od svazujících myšlenek i programů. Při nedostatku sebedůvěry a pocitech marnosti až neschopnosti navádí k volnosti a svobodnému přístupu. Nadechněte se zhluboka a uchopte život do vlastních rukou.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z LISTŮ JAMAROSY

Jamarosa (Cymbopogon Nardus) je nádherně zelenou, aromatickou travinou původem z Indie. Tolik ceněný esenciální olej je získáván z jejich podlouhlých listů šetrným procesem, destilací vodní parou.

Věděli jste, že?

Jamarosa vznikla samovolným zkřížením citronely a palmarosy. Pro své jedinečné působení a vůni s podtóny růží se stala oblíbenou také v parfumerii.

Složení

Esenciální olej jamarosa je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní jsou považovány geraniol a geranyl acetate.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE JAMAROSA

Konec svazujícím myšlenkám a programům

Svazující myšlenky a programy, s jamarosou si s nimi hravě poradíte. Již první přivonění navozuje překvapivé uvolnění. Nakapejte si pár kapek do svého difuzéru a otevřete se volnosti a svobodnému přístupu. [1]

Pro hluboký a klidný spánek

I při nespavosti může být jamarosa vítaným pomocníkem. Potíže se spánkem totiž mnohdy vyplývají z velkého vnitřního napětí a s neschopnosti dovolit si zastavit se a na chvíli vypnout. Pozvěte její nádhernou vůni do svých večerních rituálů, uvolněte se a poddejte se hlubokému a klidnému spánku. [1,2]

V kosmetice a parfumerii

Stejně tak jako palmarosa je jamarosa esenciálním olejem často využívaným v parfumerii a kosmetice.

Přírodní repelent

Tak jako její předchůdce citronela je esenciální olej jamarosa úžasným a zcela přírodním repelentem. [1,2]

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE JAMAROSA V KOSTCE

  • Navozuje pocity svobody a volnosti
  • Ulehčuje od svazujících myšlenek a programů
  • Navozuje hluboký a klidný spánek
  • Přírodní repelent

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Do posledního stébla

V Indii je jamarosa známou a po celá staletí využívanou bylinou. Zatímco z ní získaný esenciální olej je skvělým prostředkem pro celkové uvolnění, zbytkový materiál slouží jako krmivo pro dobytek. Jamarosa je tak zužitkovanou do posledního stébla. [2]

ZDROJE

[1] Kumar, P.; Ravindra, M.; et al. Antifungal, anti-aflatoxigenic, and antioxidant efficacy of Jamrosa essential oil for preservation of herbal raw materials. International Biodeterioration & Biodegradation 2012, (74), 11–16.

[2] EVALUATION OF IN VITRO ANTIMICROBIAL POTENTIAL AND PHYTOCHEMICAL ANALYSIS OF SPRUCE, CAJEPUT AND JAMROSA ESSENTIAL OIL AGAINST CLINICAL ISOLATES. International Journal of Green Pharmacy 2018.

SLOŽENÍ

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT Jamarosa
Latinský název: Cymbopogon Nardus Jamarosa Oil
Země původu: India
Část rostliny: Grass
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Clear or light red-yellow
Vůně: Grassy, ​​sweet flower
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,468-1,474
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: 59-60 °C
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 89998-15-2
Šarže: AX2022/02

Esenciální olej VOŇATKA obsahuje:

Cymbopogon Nardus Oil
Geraniol*
Limonene*
Linalool*
Citral*
Benzyl alcohol*
přirozená součást esenciálního oleje*

CERTIFIKÁTY

Voňatka - AX2022/02

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: