Esenciální olej SUGANDHA MANTRI

921 Kč 108 Kč od 108 Kč
Varianta

Vůně je svěží, kořeněná až bylinná. Dotek tohoto uzemňujícího esenciálního oleje harmonizuje a přináší mír do lidské mysli. Výborný je i v péči o pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUGANDHA MANTRI (HOMALOMENA AROMATICA)

Esenciální olej z kořene homalomény má výrazné, zemité, pryskyřičné aroma, které může připomínat pobyt v lese. V aromaterapii je pro svou čistotu využíván při meditacích a duchovních terapiích k upokojení mysli. Přidejte si pár jeho kapek do svého difuzéru a vytvořte si poklidnou, relaxační atmosféru, nejen před spánkem.

Výborný je i v péči o pokožku, kterou krásně provoní a rozzáří.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z KOŘENE HOMALOMÉNY

Homaloméná (Homalomena aromatica) je aromatickou vytrvalou bylinou běžně se vyskytující v Ásamu a přilehlých státech subhimalájské oblasti Indie. Výsledný esenciální olej je získáván z jejich kořenů šetrným procesem, destilací vodní parou.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

Název sugandha pochází z hindštiny a jeho doslovným překladem je „aroma“. Setkat se můžete i s pojmenováním „Gandhi roots“ tj. Gándhího oddenky. V Číně je homaloméná označována jako „qian nian jian“, což v překladu znamená „tisíce let zdraví“.

SLOŽENÍ

Esenciální olej z homalomény je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní jsou považovány látky zvané Linalool a Terpinen-4-ol.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE SUGANDHA MANTRI

Ten správný relax

Pro své podmanivé aroma se esenciální olej z homalomény hodí pro meditace a duchovní praktiky, protože rozvolňuje emoční stres a uvolňuje mysl. Jeho smícháním s olejem z růžového či santalového dřeva lze vytvořit skvělý ajurvédský olej, který je ideální pro poctivou relaxační masáž. Jeho pár kapek v difuzeru může navodit i příjemné usínání.

Pro zářivou pokožku

Pokud chcete obohatit svůj rituál v péči o pokožku něčím neotřelým, esenciální olej z halomény je skvělou volbou. Nařeďte jej, dle návodu, s nosným olejem a vytvořte si svůj jedinečný kosmetický přípravek, který pokožku krásně provoní a rozzáří.

BENEFITY SUGANDHA MANTRI ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Navozuje klid, uvolňuje mysl od emočního vypětí
  • Odvrací mysl od negativních myšlenek
  • Vhodný pro meditativní účely a k relaxačním masážím
  • Může navodit klidné usínání
  • Zředěný s nosným olejem může být aplikován i na pokožku
  • Dobře se kombinuje například se santalovým olejem nebo olejem z růžového dřeva

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje [ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200


*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Ajurvédská péče nejen pro duši

Esenciální olej z homalomény je již po tisíce let používán v tradiční indické i čínské medicíně. V Indickém Manipuru si tamnější lidé vyrábí z kořenů sugandhy pastu, kterou pak používají na nesčetné množství kožních neduh. Esenciální olej sugandha bývá taktéž přítomen ve většině orientálních parfémech.

ZEMĚ PŮVODU: INDIE

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT® Sugandha Mantri
Latinský název: Homalomena aromatica
Země původu: India
Část rostliny: Root
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Yellow to dark yellow
Vůně: Fresh, spicy, herbaceous
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,4620-1,4850
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: --
Šarže: AX2022/05

CERTIFIKÁTY

Sugandha Mantri - AX2022/05

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: