Esenciální olej SUGANDHA KOKILA

507 Kč 67 Kč od 67 Kč
Varianta

Vůně je svěží, kořeněná až bylinná s tóny kafru a skořice. Příjemně hřejivý charakter oleje rozvolňuje nepříjemné pocity napětí a podporuje koncentraci. Po naředění může být aplikován i na pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUGANDHA KOKILA (SUGANDHA KOKILA FRUIT OIL)

Esenciální olej Sugandha kokila disponuje jedinečným aroma, které pročišťuje mysl, posiluje auru a napomáhá k udržení pozornosti. Jeho hřejivé účinky mohou rovněž rozproudit tělesnou energii a zmírnit tak svalové napětí.

Využíván je i při masážích namáhaného svalstva.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z BOBULÍ SKOŘICE ŠEDÉ

Skořice šedá (Cinnamomum glaucescens) - druh skořicovníku rostoucí v nedotčených himalájských horách Nepálu a Indie, v nadmořských výškách až 1300 m. Výsledný esenciální olej je získáván z jeho bobulí šetrným procesem, destilací vodní parou.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

Název sugandha pochází z hindštiny a jeho doslovným překladem je „aroma“. Bývá využíván do vonných kompozic a často je označován jako „dárek pro parfuméry z himalájského království Nepálu“.

SLOŽENÍ

Esenciální olej Sugandha kokila je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní jsou považovány látky zvané 1,8 Cineole (Eucalyptol) a (E)-Methyl cinnamate.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE SUGANDHA KOKILA

Působení na mentální rovině

Pro schopnost navodit příjemnou a relaxační atmosféru jsou sušené bobule skořice šedé běžně přidávány do vonných tyčinek a vykuřovacích směsí. Jejich vůně rovněž přispívá i k čištění a harmonizaci čaker.

Výborná duševní a fyzická podpora

Esenciální olej sugandha kokila působí blahodárně při duševním i fyzickém vypětí. Pro své lokálně prohřívající působení může být, po naředění s nosným olejem, použit i při masážích namáhaného svalstva. Jeho kořeněná vůně navíc dodává pocity síly a neohroženosti.

BENEFITY SUGANDHA KOKILA ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Navozuje klid, uvolňuje mysl od emočního vypětí
  • Posiluje auru a přispívá k lepší koncentraci
  • Vhodný pro masáže namáhaného svalstva
  • Jeho síla je umocněna například ve směsi esenciálních olejů z hřebíčku, citrónu a skořice

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje [ml]
Základní ředění 5 30
10ml olejové parfémy 1 10
50ml pleťová séra a krémy 8 50
100ml pleťová séra 16 100
200ml tělové a masážní oleje 33 200


*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Ajurvédská péče nejen pro duši

Sugandga kokila esenciální olej je již po tisíce let používán v severní Indii a Nepálu. Podle starých ajurvédských textů je doporučován ke zvládnutí zažívacích komplikací a stresu. Esenciální olej z bobulí skořice šedé bývá taktéž zakomponován do většiny orientálních parfémů.

UPOZORNĚNÍ

Nepoužívejte v těhotenství, při kojení a u dětí do 12 let.

ZEMĚ PŮVODU: INDIE

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT® Sugandha Kokila
Latinský název: Cinnamomum glaucescens
Země původu: India
Část rostliny: Berries
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Yellow
Vůně: Characteristic
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,4849-1,4990
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: --
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: --
Šarže: AX2022/05

CERTIFIKÁTY

Sugandha Kokila - AX2022/05

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: