Esenciální olej SIBIŘSKÁ BOROVICE

Tip
Značka: Bewit
394 Kč 804 Kč od 394 Kč
Varianta

Vůně je čerstvá, pryskyřičná, dřevitá, jehličnatá. Na psychické úrovni mírní důsledky nervového vyčerpání, obnovuje sebedůvěru a dobíjí energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOROVICE SIBIŘSKÁ

Čistá vůně borovice občerství nejen vzduch, ale také vaši mysl. Při duševní únavě i nervovém vyčerpání, příjemně nakopne a dodá energii. Navraťte svou mysl do rovnováhy, obnovte sebedůvěru a vrhněte se na odložené úkoly s elánem.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z JEHLIČÍ BOROVICE SIBIŘSKÉ

Borovice sibiřská (Abies sibirica) je vysoce vzrostlým jehličnanem odolávajícím i krutým sibiřským podmínkám. Tolik ceněný esenciální olej je získáván z jeho jehliček šetrným procesem, destilací vodní parou.

Věděli jste, že?

Se esenciální oleje různých druhů borovic svými vlastnostmi blíží oleji eukalyptovému. Jejich smícháním se tyto účinky ještě znásobí.

Složení

Esenciální olej z borovice sibiřské je přírodním koktejlem stovek bioaktivních látek. Avšak za stěžejní je považovaná látka zvaná Camphene a Bornyl acetate.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE Z BOROVICE SIBIŘSKÉ

Nezbytný základ

Velkou předností borovicového oleje je, jeho schopnost mírnit důsledky nervového vyčerpání a dobíjet energii. Navíc nádherně voní. Pro mnohé světové aromaterapeuty se tak stal nezbytným základem. [1,2]

Vlasy plné života

Svědivé lupy, nadměrně vypadávající vlasy. I s těmito neduhy si borovicový olej hravě poradí. Nakapejte si pár jeho kapek do šamponu či vlasového zábalu. Vaše vlasy budou silné, svěží a plné života. [1]

Součást přírodní kosmetiky

Pro svou čerstvou vůni a dobrou snášenlivost je borovicový olej běžnou součástí přírodní kosmetiky. Najdeme jej v šamponech, mýdlech, pleťových maskách a také v rozličných olejových sérech pro normální, mastnou i problematickou pleť. [1,2]

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE Z BOROVICE SIBIŘSKÉ V KOSTCE

  • Vhodný při nervovém vyčerpání
  • Možná podpora při problémech s lupy a nadměrně vypadávajícími vla­sy

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Důležitosti borovice si byli vědomi již staří orientální léčitelé, pro které byly její jehličky jedním z nejsilnějších posilovačů energie čchi. Z nich získávaný borovicový olej považovali za teplý a suchý a používali jej při rozličných neduzích.[2]

ZDROJE

[1] Alexander, V. S.; et al. Composition and Bioactivity of Lipophilic Metabolites from Needles and Twigs of Korean and Siberian Pines (Pinus koraiensis SIEBOLD & ZUCC. and Pinus sibirica DU TOUR). Chemistry and biodiversity 2017, (14), 1–15.

[2] Mojay, G. Aromaterapie pro léčení duše; alternativa: Praha, 2000.

SLOŽENÍ

Informace o oleji
Český botanický název:    --
Anglický název: BEWIT PINE SIBERIAN
Latinský název: Abies sibirica
Země původu: Russia
Část rostliny: Needles
Způsob získávání: Steam distilled
Barva: Colourless, pale yellow
Vůně: Woody, resinous, fresh, conifer, pine
Fyzikální a chemické vlastnosti
Refraktometrický index: 1,470
Hustota (při 20˚C): --
Viskozita (při 20˚C): --
Rozpustnost (při 20˚C): --
Bod vzplanutí: 40 °C
Vhodný do potravinářství:    Ne
CAS číslo: 91697-89-1
Šarže: AX2022/02

CERTIFIKÁTY

Sibiřská borovice - AX2022/02

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.