Esenciální olej RUE

391 Kč 795 Kč 52 Kč od 52 Kč
Varianta

Vůně je silná, aromatická, nasládlá, hořká až bylinná. Na mentální rovině dokáže rozptýlit neklidné myšlenky a povzbudit k maximálnímu prožití přítomného okamžiku. Účinný přírodní repelent.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RUE (ROUTA VONNÁ, RUTA GRAVEOLENS)

Nápaditá vůně esenciálního oleje rue dokáže zrestartovat mysl a očistit ji od neklidných myšlenek, které nám mnohdy brání k maximálnímu prožití přítomného okamžiku.

Zejména pro jeho tzv. jemně otupující charakter napomáhá čelit hysterickým záchvatům. Nápomocen může být i jako přírodní repelent.

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Z LISTŮ ROUTY VONNÉ

Routa vonná (Ruta graveolens) je keřovitou bylinou se žlutými květy a modrozelenými listy pocházející z jižní Evropy. Výsledný esenciální olej je získáván z jeho listů šetrným procesem, destilací vodní parou.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

Routa vonná je zdrojem rutinu – významného biologicky aktivního flavonoidu, který je známý pro své příznivé působení na křečové žíly. Jako takový byl Rutin poprvé izolován právě z listů této rostliny, jak napovídá sám její název.

SLOŽENÍ

Esenciální olej rue je přírodním koktejlem stovek biologicky aktivních látek. Avšak za stěžejní je považována látka zvaná 2-undecanone.

BENEFITY ESENCIÁLNÍHO OLEJE RUE

Čistá mysl

Nápaditá vůně esenciálního oleje rue dokáže zrestartovat mysl a očistit ji od neklidných myšlenek, které nám mnohdy brání k maximálnímu prožití přítomného okamžiku. Podílí se rovněž na jeho tzv. jemně otupujícím charakteru, pro který napomáhá rue čelit mnohým hysterickým záchvatům, či jiným emočním výkyvům. Současně dokáže rozvolnit i vnitřní tíseň.

Odpuzovač hmyzu

Esenciální olej rue disponuje hořkou až štiplavou vůní, která spolehlivě odpuzuje hmyz. Je proto nepostradatelným pomocníkem nejen na cestách.

BENEFITY RUE ESENCIÁLNÍHO OLEJE V KOSTCE

  • Rozptyluje neklidné myšlenky a povzbuzuje k maximálnímu prožití přítomného okamžiku
  • Napomáhá čelit hysterickým záchvatům
  • Přírodní repelent
  • Dobře se mísí s citrusovými oleji a mátou

ŘEDĚNÍ PŘI APLIKACI NA POKOŽKU

Před aplikací na pokožku esenciální olej vždy důkladně nařeďte s BEWIT nosným olejem.

Počet
kapek*
Množství
nosného oleje [ml]
Základní ředění 1 35
50ml pleťová séra a krémy 1 50
100ml pleťová séra 3 100
200ml tělové a masážní oleje 6 200


*1 kapka esenciálního oleje = cca 0,05 ml

NAHLÉDNUTÍ DO HISTORIE

Jeden z darů homeopatie

Routa vonná je přezdívána jako „bylina milosti“. V historii sloužila jako protijed a Starými Řeky ji byla přisuzována schopnost zlepšit zrak. Při exorcismu a jiných duchovních rituálech byla používána k odhánění zlých duchů.

Dnes je nepostradatelnou součástí četných homeopatických přípravků.

UPOZORNĚNÍ

  • Nepoužívejte v těhotenství, při kojení a u dětí do 12 let.
  • Nevystavujte pokožku po aplikaci oleje slunci.

ZEMĚ PŮVODU: MAROKO

JAK POUŽÍVAT?

TECHNOLOGIE A PROCES VÝROBY

Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.Laboratory tested - přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.Pyramidized - pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.

100% pure and natural
Všechny složky obsažené v produktu jsou 100% čisté a přírodní, nesyntetické.

AHINSA
Etický přístup spočívá v úctě ke všemu živému.

CTEO®
Piktogram CTEO® je vyjádřením BEWIT norem a protokolů, podle kterých kontrolujeme kvalitu našich esenciálních olejů. Ty zahrnují postupy pro získávání, přepravu, skladování, balení a expedici esencí. Abychom vždy dosáhli maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábíme z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybíráme s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Laboratory tested
Přesné složení a kvalitu esenciálních olejů kontrolujeme na světově unikátní úrovni, a to v naší ostravské laboratoři.

Pyramidized
Pro výrazné zlepšení vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti produktu na něj během zpracování, skladování a expedici působíme harmonizační pyramidální energií.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: